15000 ve 20000TL sistem önerisi

Bütçe
15 ve 20k

Greenville

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
RX 6600XT olursa iyi olur 2 sistemde de. 1-2 aya kadar alacağım. 2 bilgisayar şeklinde ayrı ayrı. 8.2 RAM ve 512 GB SSD. Bunun dışında Ryzen 5000 serisi de iyi olur.

Ekran kartı olarak Red Devil 6700 XT'ye de bakılabilir ama coil whine var deniyordu.

Son düzenleme:
RX 6600XT olursa iyi olur 2 sistemde de. 1-2 aya kadar alacağım. 2 bilgisayar şeklinde ayrı ayrı. 8.2 RAM ve 512 GB SSD. Bunun dışında Ryzen 5000 serisi de iyi olur.

Hocam istediğiniz kriterlere uygun.

Bu sistem günümüz oyunların da ortalama kaç FPS verir?

Bana sormadınız öncelikle özür dilerim bu konu hakkında. Ama öğrenmek istiyorsanız linkte Valorant'ta yüksek ayarlarda kaç FPS verdiğini gösteriyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

20000 TL Sistem de attım, testlere Ryzen 5 5600 6600XT ve Ryzen 5 5600 6700XT yazarak bakabilirsiniz.
Hocam istediğiniz kriterlere uygun.
20000'i haketmeyen bir sistem.
@messinicocugu

16000'lik için bütçe az gelirse ssdleriyi 500gb'a düşürebilirsiniz.

Bana sormadınız öncelikle özür dilerim bu konu hakkında. Ama öğrenmek istiyorsanız linkte Valorant'ta yüksek ayarlarda kaç FPS verdiğini gösteriyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
20 k ya 3060 toplarım. Sistemi pek beğenmedim. Özgür bir platform cevap verebilirsiniz. Bana sormadı olmaz.

E

20000 TL sistem de attım, testlere Ryzen 5 5600 6600XT ve Ryzen 5 5600 6700XT yazarak bakabilirsiniz.

20000'i haketmeyen bir sistem.
@messinicocugu

16000'lik için bütçe az gelirse ssdleriyi 500GB'a düşürebilirsiniz.

Bende fark ettim ama hocam içinde birçok gereksiz unsur var. Arkadaş sizin topladığınız sistem parçalarını teker teker indirim yakalayıp alırsa fiyatı hatrısayılır bir şekilde düşürebilir aslında.

E

Bende fark ettim ama hocam içinde birçok gereksiz unsur var. Arkadaş sizin topladığınız sistem parçalarını teker teker indirim yakalayıp alırsa fiyatı hatrısayılır bir şekilde düşürebilir aslında.
İlk sistem ram dışında indirimli ürünlersen oluşuyor, ikinci sistem de ekran kartı ve ram dışında indirimli ürünlerden oluşuyor.

Geri
Yukarı