1500TL kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

Zelensky

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar. Ben hikayeli oyunlar oynuyorum o yüzden mikrofonu olup olmaması önemli değil. Aktif gürültü engelleyicisinin olması da önemli değil. Önemli olan sesi kaliteli ve gecikmesiz vermesi. Bir de bataryasının uzun süre dayanması. Bu bütçede önerileriniz nelerdir?
Eğer çok iyi bir öneriniz varsa bütçe 100 150 TL aşılabilir. Dediğim gibi öncelikli olarak sesi ve bataryası iyi olmalı. Uzun yıllar yardımcı olacak bir kulaklık arıyorum. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam kesinlikle bu alınmaz. Öncelikle kronik sorunlu bir model. Mikrofonu berbat kulaklık pedlerinin içinde perde de yok bu yüzden hiç bulaşılmaz tavsiye etmiyorum.

Selam. Ben hikayeli oyunlar oynuyorum o yüzden mikrofonu olup olmaması önemli değil. Aktif gürültü engelleyicisinin olması da önemli değil. Önemli olan sesi kaliteli ve gecikmesiz vermesi. Bir de bataryasının uzun süre dayanması. Bu bütçede önerileriniz nelerdir?
Eğer çok iyi bir öneriniz varsa bütçe 100 150 TL aşılabilir. Dediğim gibi öncelikli olarak sesi ve bataryası iyi olmalı. Uzun yıllar yardımcı olacak bir kulaklık arıyorum. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Razer blacksark V2 bakabilirsiniz hocam çok güzel kulaklık diyorlar.

Geri
Yukarı