1500TL monitör tavsiyesi

Bütçe
1700₺
O sistemi 2K'da kullanamazsınız hocam. Benim attıklarım en iyi tercih olur.

Hocam farkındayım zaten ilk kullanımda 2K kullanmayacağım sadece ileri bir seviye olması açısından istiyorum. Çünkü sistemimi bastan sona değiştirmeyi düşünüyorum.
O monitörü kullanıyorum. Zamanında iyiydi ama şimdi daha iyi alternatifler var.

Sizin alternatifiniz ne olur 27inc.
2K için bütçe nedir?

Yani hocam taksit ile almayı planlıyorum fakat bütçe olarakmin 2500₺ diyebilirim. Ama dediğim gibi taksit.
Artık eskidi Dell'in yanında 1000TL'lik monitör gibi.

27 inç için bütçe? 2K almayın 1080p alın ama 27 inç'de sıkıntı yaşayanlar oluyor, ben yaşamadım sizi bilemem.
Hocam siz ne kullaniyor sunuz?

Peki taksitle alacak olsam 2K hangi monitörü önerirsiniz çünkü geleceği parlak bir monitör olsun ki uzun uzun yıllar kullanayım :)
Hocam önerim bu:
Ancak o sistemde 2K'da performans almak imkansız gibi bir şey. Zevk alamazsınız 2K monitör alsanız. Tavsiyem 1080p almanızdır.

Hocam farkındayım zaten ilk kullanımda 2K kullanmayacağım sadece ileri bir seviye olması açısından istiyorum. Çünkü sistemimi bastan sona değiştirmeyi düşünüyorum.

Sizin alternatifiniz ne olur 27inc.

Yani hocam taksit ile almayı planlıyorum fakat bütçe olarakmin 2500₺ diyebilirim. Ama dediğim gibi taksit.

Hocam siz ne kullaniyor sunuz?
Ben,m 1080p 27inç 75Hz 2. monitörüm var. Size önermem zaten eski bir monitör.

Bu ikisi güzeldir.

Hocam önerim bu:
Ancak o sistemde 2K'da performans almak imkansız gibi bir şey. Zevk alamazsınız 2K monitör alsanız. Tavsiyem 1080p almanızdır.

Hocam onerileriniz için teşekkür ederim. Ama ben AMD Ryzen 5 3600 gibi bir sistem toplamayı düşünüyorum. 1080p yeterli olur mu?

Geri
Yukarı