1500TL Oyun İçin Sistem Toplama

Erdemsrmsk

Hectopat
Daha fazla  
Oyun oynayabileceğim, aynı zamanda Photoshop tarzı programları rahat kullanabileceğim bir sistem toplamak istiyorum. Ürünler hakkında çok az bilgiye sahibim, yani ürün adı verseniz bu ne derim o kadar :D

Bütçem şu anlık 1500TL monitör hariç, ama gerekli olması halinde bu bütçe biraz olsun aşılabilir. Güncel bir sistem istiyorum, aynı zamanda hız aşırtma işlemi yapılabilirse de fena olmaz. Son çıkan oyunları maksimum ayarlarda olmasa da üst seviye ayarlarda oynatabilecek bir sistem toplarsanız çok memnun olurum. Bu arada oynayacağım ekran da 1080P olacak.

Dediğim gibi ürünleri çok bilmediğimden pek fazla yorumda bulunamam, o yüzden bu bütçeye en uygun sistem hangisiyse onu önerirseniz sevinirim. İlgilenen herkese şimdiden teşekkürler.

kimse yardımcı olmayacak mı ? bu bilgisizlikle yanlış bir sistem toplamak istemiyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum

1700tl sistem.jpg
Bütçemi daha fazla yükseltemem diyorsan ssd çıkartabilirsin. Ekran kartı olarakta gtx 1050 kullanabilirsin fazla fiyat farkı olmaz büyük ihtimalle.

Son düzenleme:

Bütçemi daha fazla yükseltemem diyorsan ssd çıkartabilirsin. Ekran kartı olarakta gtx 1050 kullanabilirsin fazla fiyat farkı olmaz büyük ihtimalle.

Ceza yememek için resmi Technopat'ın kendi resim yükleme servisinden yaparsanız iyi olur.
Yorumun hemen altında "Resim Yükle" butonunu göreceksinizdir.

İyi forumlar.

Eki Görüntüle 214448 Bütçemi daha fazla yükseltemem diyorsan ssd çıkartabilirsin. Ekran kartı olarakta gtx 1050 kullanabilirsin fazla fiyat farkı olmaz büyük ihtimalle.

öncelikle zaman ayırıp sistem topladığın için çok teşekkür ederim

fiyatta oynamalar yapılabilir onda çok büyük bir sıkıntı yok ama asıl sorum GTX 1050 kullanırsam daha mı iyi olur yoksa MSİ benim için fazlasıyla yeterlimidir.

birde MSİ ekran kartının 4 GB lık olan modelini bulmuştum geçen gün ve aşırı bir fiyat farkı yoktu acaba onu mu seçmeliyim ??

son olarak SSD olmazsa tam olarak kaybım ne olur acaba ? ( gerçekten çok az bilgim var ondan soruyorum :) )

vereceğin cevaplar için şimdiden teşekkürler :)

öncelikle zaman ayırıp sistem topladığın için çok teşekkür ederim

fiyatta oynamalar yapılabilir onda çok büyük bir sıkıntı yok ama asıl sorum GTX 1050 kullanırsam daha mı iyi olur yoksa MSİ benim için fazlasıyla yeterlimidir.

birde MSİ ekran kartının 4 GB lık olan modelini bulmuştum geçen gün ve aşırı bir fiyat farkı yoktu acaba onu mu seçmeliyim ??

son olarak SSD olmazsa tam olarak kaybım ne olur acaba ? ( gerçekten çok az bilgim var ondan soruyorum :) )

vereceğin cevaplar için şimdiden teşekkürler :)

Ssd bildiğim kadarıyla sistemin açılıp kapanması oyunların olsun hızını arttırıyor. Hemde windows sistemini de kurarsan bilgisayarın daha hızlı açılıp kapanabilir diye biliyorum. Varsa bir yanlışım kusura bakmayın. Önemli olan bilmemek değil öğrenmemek.

arkadaşlar konu hala günceldir
ayrıca mouse+klavye+monitör ile birlikte bütçeyi şu anlık 2500 TL ye çıkardım
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı