1500TL'ye kadar sistem tercihi

NuteLya

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Knight Online oyunu için 3 adet sisteme ihtiyacım var.
Bu sistemler laptop veya sadece kasa olabilir. Problem değil.
Ancak bazı satıcılar 3 yıla kadar garanti sağladığı için oralardan almak istiyorum açıkcası.
Ancak kendimiz topladığımız da ikinci el veya sıfır olarak fiyat farkı çok çıkarsa tabiki de kendim toplamak isterim.
Örnek olarak arkadaşlarımın şuanda hali hazır benim ihtiyacıma karşın kullandıkları sistemlerden örnek atmak isterim ;
İ3 530 2.93Ghz 4Gb Ram 320Hdd Masaüstü Bilgisayar-Wifi+Antivirüs - Avantron Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 892179791

Güncel sistem ihtiyacım yok. Toplayacağımız sistem sadece ama sadece Knight Online oyunu için 24 saat açık kalacak. Neden o ürünleri almıyorsun öyleyse diye soracak olursanız: o ürünleri alan arkadaşlarım toplu satın alıyor. Mesela ilk linkte ki ürün 1000TL ancak 5 adet satın alımda. Benim ihtiyacımı 2 adet kasa 1 adet laptop görecektir. Veya 3 adet kasa. Veya 3 adet laptop

Laptop tercihimdir ancak ikinci el ve ısınma sorunundan dolayı pek de gönlüm el vermiyor.
Kasa tercihinde ise laptopa oranla daha fazla elektrik harcayacak.
Kararsızım da bir yandan. Sizlerin de fikirlerini merak ediyorum.

Aynı zaman da şu ürünü alabilirsin dediğiniz varsa linklerini benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
Örnek laptop: Casper i7 3540 işlemci +6gb ram + 500gb 15.6 inch +Batarya sıfır - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 924260706

Son düzenleme:
Turbox almayın. İçine RTX 3080 koyup yanına Pentium işlemci koyuyorlar. 1-2 ay sonra çöp olur. 2.el PSU sistemlere göz atın. Turbox markasının tek derdi ekran kartı olabilir. Belki de içine 10 yıllık PSU koyuyorlardır. Hiç bulaşmayın. Ayrıca Trendyol, Hepsi burada gibi sitelerden bilgisayar alış verişi yapmayın

1620720800722.png
Bruh ekran kartı bile yok.PNG

Attıklarının hiçbiri alınmaz. Bu bütçede 2. el alman daha iyi
Turbox almayın. İçine RTX 3080 koyup yanına Pentium işlemci koyuyorlar. 1-2 ay sonra çöp olur. 2.el PSU sistemlere göz atın. Turbox markasının tek derdi ekran kartı olabilir. Belki de içine 10 yıllık PSU koyuyorlardır. Hiç bulaşmayın. Ayrıca Trendyol, Hepsi burada gibi sitelerden bilgisayar alış verişi yapmayın
Hiçbirini almayın. 2. el sistem toplayın.
Turbox alınmaz, 2. ele yönelin.
İkinci el önerebileceğiniz ürün var mı? Şuanda satın almak istiyorum 3 adet alacağım.
Bana direk link atabilir misiniz.

Geri
Yukarı