150TL'ye Bilgisayar kasası önerisi

Dostum o yazdığım yorumu tekrar okurmusun. Orada Everest'in iyi şeyleri var, ama kötü ürünleri de var. Çünkü ben Everest kullandım.

Okudum da sen de tekrar bir oku bence. 5-6 ay dayanır Everest markası tavsiye etmiyorum deyip uyduruk bir kasa önermişsin.

Everest tarzı markaları kimse tavsiye etmiyor. Birde gerçek var ki ucuz etin yahnisi yavan olur. Kaliteyi en uygun fiyata bulmak lazım artık. Eğer para biriktirme imkanın var ise kesinlikle sabret ve yeni nesil güçlü hava sirkülasyonu sağlayan bir kasa al.

Everest tarzı markaları kimse tavsiye etmiyor. Birde gerçek var ki ucuz etin yahnisi yavan olur. Kaliteyi en uygun fiyata bulmak lazım artık. Eğer para biriktirme imkanın var ise kesinlikle sabret ve yeni nesil güçlü hava sirkülasyonu sağlayan bir kasa al.
Tamam da sen genelleme yapıyorsun. Tolga 1 yılı geçik süredir kullanıyormuş ve sıkıntı olmamış. Demek ki ucuz etin yahnisi Maşallah olmuş. Her ürün kötü olacak diye bir şey yok yani. Açıkçası kullananların hepsi memnun olmasa ben de derdim ama sosyalde kullananlar var ve gayette memnunlar.

Kardeşim kullanıcılarının şikayet etmemesi kasayı Color Master CMP-350 'den daha iyi kılmıyor arada fiyat farkı kadarda malzeme ve kalite farkı var.

Kardeşim kullanıcılarının şikayet etmemesi kasayı Cooler Master CMP-350 'den daha iyi kılmıyor arada fiyat farkı kadarda malzeme ve kalite farkı var.
Hayır kardeş kılıyor. Sen şuan 'Recep Abi Everest çok kötüdür sakın almayın diyor' mantığıyla gittiğin için adamlar dünyanın en iyi kasasını bile yapsa sen yine CMP-350 daha iyi dersin. Senin ki marka fanboyluğu. Eğer bir ürünü kullanıcıları iyi diye nitelendiriyor ve şikayet etmiyorsa bu onu iyi yapar. Kablo toplama, USB 3.0, 7 adet fan takılabilmesi, PSU'nun altta bulunması ve PSU'nun 480 Watt güç sağlayabilmesi onu CMP-350'den üstün kılar. Lütfen marka fanboyu olmayalım. Hadi dedik ki Everest çalmıştır, hemen bozulur. İyi de kullanan adam bir sıkıntı yok diyor. Tamam işte artık alınabilir. İnceleme yapmanın amacı da zaten ürünün iyi, kötü olduğuna karar vermek değil midir?

Marka fanboyu olduğum felan yok sadece bu kasa bu kasadan iydir diyorum o kadar herkesin kendi düşüncesi fikirleri vardır ve bende açık açık dile getirdim.

Çünkü onu Everest yaptı. Ama ikisini de Cooler Master yapmış olsaydı Rhino'yu tercih et derdin eminim. Ve sırf markadan dolayı CMP-350'yi önermen marka fanboyluğu oluyor. Bilmiyorum belki ikimizin fanboyluktan anladığı farklıdır.

Kardeşim kullanıcılarının şikayet etmemesi kasayı Color Master CMP-350 'den daha iyi kılmıyor arada fiyat farkı kadarda malzeme ve kalite farkı var.

Arada 3 TL fark var hangi fiyat farkından söz ediyorsun ? İki kasanın da iç ve dış fotolarına bak görürsün kalite farkını zaten.

Markadan dolayı demen bence yanlış.Önemli olan kalitedir ve tabiki fiyat farkıda var.Everest Rhinoya kötü demiyorum sadece CMP-350'nin daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Ben arkadaşa bu kasayıda önerebilirdim ama önermedim çünkü CMP-350'yi daha iyi buluyorum.
XIGMATEK ASGARD 381 PURE BLACK EDITION 500W MidT ATX SİYAH KASA - Vatan Bilgisayar

Sadece düşünmen "Bence dünya dönmüyor." demek kadar öznel ve gerçek dışı. Eğer bir şey hakkında yorum yapacaksan sebep ver. Bence öyle deyip geçme.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı