150TL'ye Bilgisayar kasası önerisi

Technopat aleminde Frisby ve Everest markaları önerilmiyor. Bunun nedeni az enerji vermeleri, kasanın sağlam olmaması ve kasanın içinde iyi maddeler kullanmadıkları gibi ayırıyolar. Bunun yüzünden de Harun arkadaşımızın dediği gibi biraz daha para alıp, Cooler Master Cmp-350 500w alabilirsin.

Biraz para biriktirip bu kasayı alın bence. Everest Rhino 432 600W MidT ATX Siyah Kasa Fiyatı ve Özellikleri - Gold.com.tr
Ne kadar Everest önerilmese de forumda kullanıcısı çok ve gayet memnunlar.

Dostum Everest almayın bence, çünkü everest dayanma süresi 5-6 ay hadi şansın var diyelim 8 ay bu sana yetcek mi şimdi ? Bu arada, onların müşteri hizmetleri de kötü ve 400 vatt değil 230-250 vatt veriyorlar. Everest markasını kötülemiyorum ama tavsiye de etmiyorum. Bazı iyi ürünleri var ama o da şansa bağlı işte o kadar başka bişey sölemiyeceğim. Bu kasa daha iyidir: Cooler Master Cmp-350 500W Midt Atx Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar

Dostum Everest almayın bence, çünkü everest dayanma süresi 5-6 ay hadi şansın var diyelim 8 ay bu sana yetcek mi şimdi ? Bu arada, onların müşteri hizmetleri de kötü ve 400 vatt değil 230-250 vatt veriyorlar. Everest markasını kötülemiyorum ama tavsiye de etmiyorum. Bazı iyi ürünleri var ama o da şansa bağlı işte o kadar başka bişey sölemiyeceğim. Bu kasa daha iyidir: Cooler Master Cmp-350 500W Midt Atx Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar
5-6 ay dayanıyor diye genelleme kardeş. Yaz bakayım sosyal arama butonuna 'Everest Rhino Kasa İncelemesi' şeklinde bakalım kaç tanesi şikayetçi. 6-7 aydır kullanan bir arkadaş bile var. 12V kanalınan 480 Watt güç sağlıyor ve ayrıca USB 3.0 ile kablo toplama özelliği de var. O yüzden bence kullananlara sormak daha mantıklı.

Dostum kullanmadığın ürünü asla kötüleme lütfen. 13 aydır Everest Rhino kasayı kullanıyorum ve dediğin sorunlardan hiçbiri yok. O önerdiğin Cooler Master kasa hem eski, Güç kaynağının üstte yer aldığı dizaynı kullanıyor hem de kablo yönetimi mevcut değil. Everest kasa da ise bu iki özellikte daha iyi. Forumda yaklaşık 5 kişi kullanıyoruz bu kasayı şimdiye kadar şikayet eden görmedim.

300 TL altında kasa Öneremem Cooler master marka bir kasa alın.
eğer sisteminiz yeni toplanıyorsa ve USB 3.0 desteği varsa COOLER MASTER HAF 912 ADVANCE tarzında bir şey alın.
Lakin Everest eagle ec337 soğutması hariç gayet güzel bir kasa.

Son düzenleyen: Moderatör:
FRISBY FC-8870G 400W MidT ATX SİYAH KASA - Vatan Bilgisayar
Everest Eagle Ec337 400W Midt Atx Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar
Merhaba arkadaşlar, bu iki kasa arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Veya sizin bana önerebileceğiniz 140-150 TL arası PSU dahil bir kasa varsa yazabilirsiniz.

2. yazdığın kasayı 1 yıldır iş yerinde kullanıyorum bu yazıyı da aynı bilgisayardan yazıyorum. Genel olarak kasa idare eder ama sistemini yazman gerek. Uygun bir kasa önerebilmemiz için.

Dostum kullanmadığın ürünü asla kötüleme lütfen. 13 aydır Everest Rhino kasayı kullanıyorum ve dediğin sorunlardan hiçbiri yok. O önerdiğin Cooler Master kasa hem eski, Güç kaynağının üstte yer aldığı dizaynı kullanıyor hem de kablo yönetimi mevcut değil. Everest kasa da ise bu iki özellikte daha iyi. Forumda yaklaşık 5 kişi kullanıyoruz bu kasayı şimdiye kadar şikayet eden görmedim.

Dostum o yazdığım yorumu tekrar okur musun? Orada Everest'in iyi şeyleri var, ama kötü ürünleri de var. Çünkü ben Everest kullandım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı