155 ihtişamlı öz bekletilmeli mi?

SensOuma

Centipat
Daha fazla  
Prestij K/DA Ahri'yi alıp iade ettim. 155 ihtişamlı öz mevcut şu anda ne yapacağımı bilmiyorum main karakterlerime bir daha gelme süresi çok uzun. Sizce ne yapılmalı? 13.4 yamasında ihtişamlı öz mağazası yenilenecek k/da all out Kai'Sa prestij ve cadılar meclisi Zyra prestij gelecek bu ikisini de oynamam.

Dosya Ekleri

• 1676396668784.png
    1676396668784.png
    900,4 KB · Görüntüleme: 110
Prestij k/da Ahri'yi alıp iade ettim. 155 ihtişamlı öz mevcut şu anda ne yapacağımı bilmiyorum main karakterlerime bir daha gelme süresi çok uzun. Sizce ne yapılmalı? 13.4 yamasında ihtilşamlı öz mağazası yenilenecek k/da all out Kai'Sa prestij ve cadılar meclisi Zyra prestij gelecek bu ikisini de oynamam.

Hocam bence bırakın kalsın hiçbir şey almayın ya da Mordekaiser oynuyorsanız onu alabilirsiniz.

Hocam biraz konu dışı sayılacak da bu kadar ihtişamlı özü nasıl kazandınız?

Etkinlik kartı alıp level kastım. 60 seviye kastığımda 2200 puan oldu onunla da 125 ihtişamlı öz satın aldım.

Ahri alabilirsiniz ben Ahri almıştım az oynasam bile gayet güzel skin.

Hocam Ahri'yi alıp iade ettiğimi yazmıştım. Çerçeveli olarak gelmişti ama çerçevesi de gidince Ahri'yi de oynamam diye iade ettim. Alma amacım hem çerçevesi hem splash Art'ı olsun vs çok iyi duruyordu.

Diğer etkinliğe katilacaksan boşa bekletme voli skini güzel tabii oynarsan :D fırtına ejderi Lee Sin renk paletide tercih edilebilir.

Hocam top mainim zaten oynanabilecek karakterler voli ile morde. Aatrox bekliyorum ama 2 kez geldi tekrar gelmesi çok zor.

Etkinlik kartı alıp level kastım. 60 seviye kastığımda 2200 puan oldu onunla da 125 ihtişamlı öz satın aldım.

Hocam Ahri'yi alıp iade ettiğimi yazmıştım. Çerçeveli olarak gelmişti ama çerçevesi de gidince Ahri'yi de oynamam diye iade ettim. Alma amacım hem çerçevesi hem splash Art'ı olsun vs çok iyi duruyordu.

Hocam top mainim zaten oynanabilecek karakterler voli ile morde. Aatrox bekliyorum ama 2 kez geldi tekrar gelmesi çok zor.

İhtişamlı öz ile alınan skinler iade ediliyor muydu 😯 hocam nasıl edebilirim?

Geri
Yukarı