16.000-18.000 TL X99 Sistem Toplama

1- Yetheeer bey kasa konusunda daha net bir şekilde birkaç kasa önerisi yapabilir misiniz ? Tam adıyla yazarsanız çok sevinirim .
2-Skylake sistem istemiyorum alternatif öneri için teşekkür ederim.
3-Klavye ve mouse konusunda ne alacağımdan eminim kendi cebimden vereceğim için sisteme dahil değil.
4-6950x 1723 dolar tavsiye edilen satış fiyatına sahip , Türkiye Satış fiyatı en iyi ihtimalle 6000TL'den fazla olacaktır. Bütçeye dikkat :)
5-Titan X SLI destekliyor mu bilmiyorum , eğer destekliyorsa ve 1080 ile arasında çok büyük bir fark olmazsa degerlebdirecegim bir seçenek, öneri için teşekkür ederim.
6-Hediye gelen kulaklık performansından memnun kalmazsam Ali beyin önerisini gözden geçireceğim kendisine teşekür ediyorum.
7-tatminkar09 sistemin büyüsüne kapıldım yazmışsınız duygulandım söz sizin yerinize de oyun oynayacağım.
8-Bir arkadaş oyun performansı için yazmış, söz veriyorum forum kurallarına aykırı değilse buraya ya da başka yerde bir başlık altında video ve ya fotoğraf şeklinde paylaşacağım.

Son düzenleme:
@Berent adlı arkadaş sizin sisteme benzer bir bilgisayar dizecek kendisinin yaptığı mağazalara göre fiyat listesi. Bütün parçaları vatan bilgisayardan almaktan vazgeçtiyseniz bu şekilde kendinize uygun parçaları buradan bakarak alabilirsiniz. Eğer hala vatan bilgisayardan almayı düşünüyorsanız (ya da aldıysanız) hayırlı olsun demekten başka bir şey diyemem. İnşa-Allah kusursuz bir sistem olur. (y)
pc-fiyat-listesi-jpg.177145

1- Yetheeer bey kasa konusunda daha net bir şekilde birkaç kasa önerisi yapabilir misiniz ? Tam adıyla yazarsanız çok sevinirim .
2-Skylake sistem istemiyorum alternatif öneri için teşekkür ederim.
3-Klavye ve mouse konusunda ne alacağımdan eminim kendi cebimden vereceğim için sisteme dahil değil.
4-6950x 1723 dolar tavsiye edilen satış fiyatına sahip , Türkiye Satış fiyatı en iyi ihtimalle 6000TL'den fazla olacaktır. Bütçeye dikkat :)
5-Titan X SLI destekliyor mu bilmiyorum , eğer destekliyorsa ve 1080 ile arasında çok büyük bir fark olmazsa degerlebdirecegim bir seçenek, öneri için teşekkür ederim.
6-Hediye gelen kulaklık performansından memnun kalmazsam Ali beyin önerisini gözden geçireceğim kendisine teşekür ediyorum.
7-tatminkar09 sistemin büyüsüne kapıldım yazmışsınız duygulandım söz sizin yerinize de oyun oynayacağım.
8-Bir arkadaş oyun performansı için yazmış, söz veriyorum forum kurallarına aykırı değilse buraya ya da başka yerde bir başlık altında video ve ya fotoğraf şeklinde paylaşacağım.
Yeni Titan X çıktı. SLI desteği var. 1080'den güçlü yeni Titan X.

Yeni Titan X yarın satışa sunulacak fakat Türkiye de stoklara hemen gelmez. 25 Ağustos'a kadar stoklara gelirse alınabilir, gelmezse 1080 yine iyi bir seçim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı