16.000-18.000 TL X99 Sistem Toplama

Her satandan almamak gerek elbette. Güvenilir olanlar var, olmayanlar var. Ucuzsa boşuna ucuz değil, kutulu lisansın teknik desteği ve güven/garantisiyle de karşılaştıramayız tabii ki.

Vatan'ın satış listesinin altında bir ibare mevcut, o ibarede işletim sistemini bizden almadıysanız bilgisayarı bütün olarak getirmeyin parça parça getirin diyor. Adamlar üstümüzden para kazanmak için her şeyi yapıyorlar resmen ama güvenilir. Keşke kurumsal bir alternatifi olsa. Teknosa, Mediamarkt, Bimeks havlu atalı çok oldu OEM satışları ya yok ya da çok eski ürünler mevcut.

@Sissela Ülke telefon bağımlıları ile dolu olduğundan PC fazla önem taşımıyor. Ondan satış yapmıyorlar. Bir de PC kullanıcısı biraz olsa da telefon kullanıcısından bilgili bu yüzden kazıklamak zor olduğundan çoğu firmalar OEM işine havlu attı. Umurumda da değil. Bu ülke de bu işi bir tek Vatan Bilgisayar yatırım yapıyorsa hakkını veriyor demektir. Marka yelpazesini genişletip, fiyat politikası ve eleman alım politikasını değiştirerek Türkiye'nin yıldızı olabilir. Ben İzmit şubesinden memnun kaldım.

@Sissela Ülke telefon bağımlıları ile dolu olduğundan PC fazla önem taşımıyor. Ondan satış yapmıyorlar. Bir de PC kullanıcısı biraz olsa da telefon kullanıcısından bilgili bu yüzden kazıklamak zor olduğundan çoğu firmalar OEM işine havlu attı. Umurumda da değil. Bu ülke de bu işi bir tek Vatan Bilgisayar yatırım yapıyorsa hakkını veriyor demektir. Marka yelpazesini genişletip, fiyat politikası ve eleman alım politikasını değiştirerek Türkiye'nin yıldızı olabilir. Ben İzmit şubesinden memnun kaldım.
Vatan'ın durumu biraz daha garip. Sen Vatanda ürün satmak istediğinde adamlar ürününü satarım ama bana da para ver şeklinde ücret alıyor. Buna rağmen Vatan Türkiye'de 1 numara. Diğer rekabet eksikliği çok yüksek maalesef. Görüşüne istemeye istemeye katılıyorum. İzmir şubesinden bende memnunum. Bakalım alımı yaparken, yaptıktan sonra durum nasıl olacak.

Vatan 81 ilinde mağazası var. En bilindik mağaza. Ama hizmet kalitesi tartışılır. İnternetten alırsan telefonlara bakmama veya e-postlara cevap vermeme gibi sorunlar var. En azından Vatan'a gidince bağırıp, rezil edince işini yapıyorlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı