16.000 TL bütçece hangi Gaming laptop tercih edilmeli?

wruno967

Hectopat
Merhabalar birkaç gündür laptopları arastırıyordum kendime bir liste çıkarttım bunu sizle paylasmak istedim. Koydugum gördügünüz tüm ilanların distribütör garantisi bulunmaktadır. RAM bilgisi yazmayan ilanlarda 8 GB RAM bulunuyor. Biraz arastırdıgımda GPU sıcaklıgında hemen hemen tüm markalar iyi degerler veriyor fakat CPU sıcaklıgı kısmına gelirsek HP Omen serisinin ısı degerlerinin çok iyi oldugunu ASUS tarafına ise bu degerlerin 90-95-kimi yerlerde 100 dereceleri bile geçtigini gördüm. Diger markaların testlerine pek bakmadım. Sizlere sormak istedim laptop alırken hangi markayı tercih etmeliyim? 15.6 inç ile 17.3 inç arası önemli olacak kadar bir fark var mı? Fotograflarda gordugunuz laptoplardan hangilerini elemeliyim neden? Yardımlarınızı bekliyorum.

Ek Açıklama 2022-04-27 181525.png

Ek Açıklama 2022-04-27 181541.png

Son düzenleyen: Moderatör:
bu arada yazmayı unutmusum en alttaki 2 acer laptop hariç digerleri magaza satışı buyuk ihtimal fatura kesecekler kdv yi babamın vergi borclarından dusurebilirim diye tahmin ediyorum o olay tam olarak nasıl oluyor daha arastırmadım ama 2 türlü ( fiyattan vergi düşmüş veya düşmemiş hali) degerlendirebilirseniz daha iyi olur
Diğerlerinden daha güncel ve performansı daha iyi Max-Q olmasına rağmen.
max-q ne demek

Bu arada yazmayı unutmusum en alttaki 2 Acer laptop hariç digerleri magaza satışı buyuk ihtimal fatura kesecekler KDV'yi babamın vergi borclarından dusurebilirim diye tahmin ediyorum o olay tam olarak nasıl oluyor daha arastırmadım ama 2 türlü ( fiyattan vergi düşmüş veya düşmemiş hali) degerlendirebilirseniz daha iyi olur

Max-Q ne demek

Gücü kısılmış yani Max-P'ye göre daha kötü ama Max-Q olmasına rağmen diğer laptoplardan daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı