16.000 TL Gaming laptop önerisi

GameGaraj ne kadar iyidir bilmem ama bir eksa firması olarak kuruldu ve eksa çok köklü bir marka aynı şekilde devam ediyorlarsa gayet iyidir diye tahmin ediyorum.

İncelemeyi atabilir misiniz?
Attığım HP yeni model, eski modeline bakmış olabilirsiniz. İki tanıdığım kullanıyor, ikisinde de ısınma problemi yok.
Hocam kusura bakmayın 10300H modeline bakmışım fakat diğer bir videoda 5800H'lı modelin 92 dereceyi gördüğünü söyleyebilirim. 20. dakikada.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam kusura bakmayın 10300H modeline bakmışım fakat diğer bir videoda 5800H'lı modelin 92 dereceyi gördüğünü söyleyebilirim. 20. dakikada.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam bu HP Pavilion.
Benim attigim HP victus.
Ayrica monsterinda inceleme videosunu gonderebilir misiniz?

Hocam bu HP Pavilion.
Benim attigim HP victus.
Ayrica monsterinda inceleme videosunu gonderebilir misiniz?
Özür dilerim Pavilion atan arkadaşla karıştırdım, Victusun 5800H modeli oyunda 86 dereceyi görmüş. Pavilion'a tercih edilir.
Monster'ın incelemesini başka bir forum yapmış link atmak ne kadar doğru bilmiyorum, V18.1 incelemesi yazarsanız çıkıyor YouTube'da. Türkçe video.

Özür dilerim Pavilion atan arkadaşla karıştırdım, victusun 5800H modeli oyunda 86 dereceyi görmüş.
Monster'ın incelemesini başka bir forum yapmış link atmak ne kadar doğru bilmiyorum, v18.1 incelemesi yazarsanız çıkıyor YouTube'da. Türkçe video.

5800 daha cok isinan bir islemci, benim attigim 5600 en az 2-3 derece fark eder. Onu biraktim 86 derece bir laptop için cok degil.
Dedigim gibi Monster hakkinda emin degilim, isinma sorunu olmayabilirde.

Özür dilerim Pavilion atan arkadaşla karıştırdım, Victusun 5800H modeli oyunda 86 dereceyi görmüş. Pavilion'a tercih edilir.
Monster'ın incelemesini başka bir forum yapmış link atmak ne kadar doğru bilmiyorum, V18.1 incelemesi yazarsanız çıkıyor YouTube'da. Türkçe video.
Arkadaşlar V18.2'yi önermiş bi fark var mıdır acaba aralarında

Birde bir şey sorucam monsterda ölü piksel olursa garanti kapsamı olarak sayılıyor mu?
2020'de açılan bir konuda ölü piksel garantilerinin olduğu ve ilk 30 gün içinde panel değişikliği yaptıkları belirtilmiş. Şöyle bir şey söylenmiş ama cihaz değiştirilmiyor, panel değiştiriliyor. Bu konuyu Monster'la görüşmenizi öneririm.

Geri
Yukarı