16.000 TL Gaming Laptop Önerisi

Bütçe
16.000
İndirim konusunda da belirtmiştim, muhtemelen bir yanlışlık var QHD model de gelebilir.

@646148 @Artoria Pendragon

İndirim konusunda da belirtmiştim, muhtemelen bir yanlışlık var QHD model de gelebilir.

Teşekkürler hocam. Klavye ışıklandırması konusunda bılgınız var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cihazı buldum güzel animasyonlar var tek bölgeli değil gibi sağdan sola kayabiliyor renkler.

Nitroyu alalım o zaman teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 1814745

Hocam burada ekranın 2K ve 144 HZ olduğu yazılmış doğru mudur? Hatta 2-3 yorum da ekranın 2K 165 HZ olduğu yazılmış @Artoria Pendragon

Bu arada bilginiz varsa diye sormak istedim klavye tek bölgeli rgb mi yoksa 3 bölgeli mi?
2K 165 Hz hocam, ben çarşamba günü sipariş verdim dün geldi. Klavye tek renk kırmızı ve genel olarak hissiyatı güzel. Driverları yükledikten sonra yük altına girmediği sürece hiç fan sesi duymadım. 2-3 yıl sonra 4 GB VRAM den dolayı zaten 2 modelde yetersiz kalacak diye en azından ekranı iyi olsun diye aldım, ileride dizi film izlerken keyifli olur en azından.
1686390669911.png

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cihazı buldum güzel animasyonlar var tek bölgeli değil gibi sağdan sola kayabiliyor renkler.
Yorumlarda herkes tek bölgeli kullanıyordu, sanmam 4 bölgeli olduğunu.

2K 165 Hz hocam, ben çarşamba günü sipariş verdim dün geldi. Klavye tek renk kırmızı ve genel olarak hissiyatı güzel. Driverları yükledikten sonra yük altına girmediği sürece hiç fan sesi duymadım. 2-3 yıl sonra 4 GB VRAM den dolayı zaten 2 modelde yetersiz kalacak diye en azından ekranı iyi olsun diye aldım, ileride dizi film izlerken keyifli olur en azından.
Eki Görüntüle 1814811
Nitrosense'den vs. renk ayarlanmıyor mu? Tek renk kırmızı üzer.

Geri
Yukarı