16.000 TL her şey dahil laptop önerisi

Bütçe
16000
Aynen, Lenovo'lar iyi ama Pro'daki RAM'larle aynıysa RAM'ları güncelemek gerekir performans için.

32 GB RAM modelinde bu durum geçerli değil. 32 GB RAM modelinde gecikme değerleri vs. normal bir RAM performansı veriyor, güncelleme gerektirmez.

Hocam bütçeye göre yurt dışından laptop önerir misiniz? Kulaklık ve mouse fiyatını düşerek.

Kulaklık ve Mouse için tercihleriniz neler? Bluetooth oyuncu vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
32 GB RAM modelinde bu durum geçerli değil. 32 GB RAM modelinde gecikme değerleri vs. normal bir RAM performansı veriyor, güncelleme gerektirmez.

Kulaklık ve Mouse için tercihleriniz neler? Bluetooth oyuncu vs.
Hocam kulaklık ve mouse'u sizin önermenize gerek yok ama BT olursa da olmazsa da olur farketmez.
Oyuncu için olsun.

Hocam fen lisesine puanım denemelerden çok rahat yetiyor o yüzden şimdiden sormak istedim.
Hocam denemelerde benim de puanım yetiyordu. O yüzden rahat rahat takılıyordum zaten kazanacağim diye. Hatta yetti de puanım ama yüzdelik dilim denen şeyin bu kadar etkilediğini bilmiyordum. :D Güzel Fen Liselerinden birinin geçen seneki puanını yaptım %8'lik dilime ancak girebildim. Şu an Anadolu Lisesi bile (ilçelerde tutan var ama babamın işi burada) tutmadığından özel okulda burslu okuyorum. Yani puandan çok yanlışınızı azaltmaya yönelin. Benim LGS'de sözelde 2 yanlış (1 Türkçe, 1 İngilizce), sayısalda 6 yanlış 5 boş (2 Fen yanlışı, 4 Matematik yanlışı, 5 Matematik boşu) vardı.

Hocam denemelerde benim de puanım yetiyordu. O yüzden rahat rahat takılıyordum zaten kazanacağim diye. Hatta yetti de puanım ama yüzdelik dilim denen şeyin bu kadar etkilediğini bilmiyordum. :D Güzel Fen Liselerinden birinin geçen seneki puanını yaptım %8'lik dilime ancak girebildim. Şu an Anadolu Lisesi bile (ilçelerde tutan var ama babamın işi burada) tutmadığından özel okulda burslu okuyorum. Yani puandan çok yanlışınızı azaltmaya yönelin. Benim LGS'de sözelde 2 yanlış (1 Türkçe, 1 İngilizce), sayısalda 6 yanlış 5 boş (2 Fen yanlışı, 4 Matematik yanlışı, 5 Matematik boşu) vardı.
Hocam son 5 denemedir 488-493 aralığında puanlarım.
Pandemi nedeniyle Almanya işi yattı.

Son düzenleme:
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı