16.000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
14.000-16.000
Küçük oyunlar, 10 senelik laptopun bile açabileceği oyunlar :) normalde hiç oyun oynamıyorum aslında, hani olur da oynamak istersem diye demiştim.

Şöyle bir baktım internette, hakikaten doğru düzgün laptop yok. Size uygun sadece sizin attığınız var. Eğer illaki alacağım diyorsanız ASUS kalitesiyle bu laptopu güvenle alabilirsiniz.

Bu bilgisayarın içindeki tek sıkıntı işlemcisi. 4 çekirdek 8 threadlik bir işlemci. Tavsiye etmiyorum.

Güzel bir alternatif:

Güzel bir iş istasyonu:

Belki düşünebilirsiniz:

Son düzenleme:
Şöyle bir baktım internette, hakikaten doğru düzgün laptop yok. Size uygun sadece sizin attığınız var. Eğer illaki alacağım diyorsanız ASUS kalitesiyle bu laptopu güvenle alabilirsiniz.

Bu bilgisayarın içindeki tek sıkıntı işlemcisi. 4 çekirdek 8 threadlik bir işlemci. Tavsiye etmiyorum.

Güzel bir alternatif:

Güzel bir iş istasyonu:

Belki düşünebilirsiniz:

Bu attıklarınızı ben de düşünüyorum, acer ekranı 14", thinkpad fiyat olarak daha pahalı olsa da thinkbook modelleri daha temiz. ideapad de 16" ekranlı, biraz büyük ve ağır ama çok güzel bir model aslında. Kararsızım. Bir de Azerbaycanda olduğum için burada model seçeneği de biraz kısıtlı

Bu attıklarınızı ben de düşünüyorum, Acer ekranı 14", Thinkpad fiyat olarak daha pahalı olsa da ThinkBook modelleri daha temiz. Ideapad de 16" ekranlı, biraz büyük ve ağır ama çok güzel bir model aslında. Kararsızım. Bir de Azerbaycan'da olduğum için burada model seçeneği de biraz kısıtlı.

Ideapad'in ekran çözünürlüğü 2560X1600. bence Ideapad'i düşünebilirsiniz ama size oyun oynatmaz çok. Valorant vs oynarsınız ama açık dünya oyunları oynamaya çalışırsanız oynatmaz. İçindeki işlemci 7 NM FinFET 6 çekirdekli 12 threadli çok güzel bir işlemci. Fazla yük altında ısınabilir ama asla pişman edecek bir işlemci değil.
@ResturePro IdeaPad'in bir müşterisi böyle bir yorum yapmış. Cihaz hakikatten iyi.
Screenshot_20220204-154939_Hepsiburada.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı