16.000 TL monitör dahil hazır sistem tavsiyesi

AndreiChu

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba yeni oyunlari açabilecek uzun vadede sıkıntı yapmayacak kasa önerir misiniz? Bütçe, monitör ile birlikte 15-16 bin TL, teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bundan daha iyisini toplayabileceğimi düşünmüyorum. Güç kaynağı biraz düşük ama ileri dönemlerde ufak ayarlamalar yapılır zaten. Ama bu fiyata daha iyi toplama olur mu bilemiyorum klavye+mouse çıkarırsak güç kaynağı yükseltilebilir bilgin olsun.​
Ekran görüntüsü 2023-03-24 064351.png

Bundan daha iyisini toplayabileceğimi düşünmüyorum. Güç kaynağı biraz düşük ama ileri dönemlerde ufak ayarlamalar yapılır zaten. Ama bu fiyata daha iyi toplama olur mu bilemiyorum klavye+mouse çıkarırsak güç kaynağı yükseltilebilir bilgin olsun.​
Bu bütçeye RTX 3050 saçma olur. İtopya'da 3050 sistemler 10.000 TL civarında zaten.

Önerim 12500 TL'lik pckolik linkindekini alman RX 6650XT RTX 3060'dan iyi diye biliyorum YouTube'dan araştır bence + 3500 TL'lik fazlan oluyor 3500 TL'ye güzel monitör bulabilirsin, eğer bütçeni 600, 750 TL daha arttırabilirsen RX 6700'lü sistemi alıp üstüne en düşük fiyatlı 144 Hz monitör alabilirsin tercih senin.

FURKAN AKMAN / RYZEN 5 5500 / RADEON RX 6700 / 512 GB NVME M2 SSD / 16 GB 3600 MHZ DDR4 RGB GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI bu sistem iyi gibi +

IPS monitör istiyorsan en ucuz: GameBooster GB-2409FF 24" 1 MS 144 Hz 2xHDMI+DP FreeSync G-Sync Full HD IPS Gaming Monitör Fiyatları ve Özellikleri
TN model CS:GO, Valorant oynayacağım diyorsan TN öneriyorum: Rampage RM-550 TACTICAL 23.8" 144Hz 1ms BOE TN Full HD Freesync Flat PC Oyuncu Monitörü : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Oyun testi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3050'li sistem toplama RTX 3050'li sistemlere fazladan para vermek parana yazık 3050 fiyat performans ekran kartı hiç değil niye çıkmış hiç bilgim yok anca yarı fiyatına düşerse he o zaman alınabilir şu an asla!

bundan daha iyisini toplayabileceğimi düşünmüyorum. Güç kaynağı biraz düşük ama ileri dönemlerde ufak ayarlamalar yapılır zaten. Ama bu fiyata daha iyi toplama olur mu bilemiyorum klavye+mouse çıkarırsak güç kaynağı yükseltilebilir bilgin olsun.​

Bundan daha iyisini toplayabileceğimi düşünmüyorum diyorsunuz ve 3050 sistemi 16k ya öneriyorsunuz. Bravo 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı