16.000 TL monitör dahil hazır sistem tavsiyesi

Oynasın hocam ne olacak? 1000 TL oynamaz bu arada. @Mematibaş1 hocamın attığı sistem alınabilir. PSU sağlam. Bütçe artarsa R5 5600 yapılabilir. ASUS hakkında haklısınız, ölü pixel politikası rezalet.
Evet o sistemi gördüm iyiymiş ben 10 15 dakada internette araştırdım 12500 e monitörde alacağı için 3500 TL'lik fark bırakmıştım bu sistem tüm parçaları iyi hemen hemen

Bu bütçeye RTX 3050 saçma olur. İtopya'da 3050 sistemler 10.000 TL civarında zaten.
Bulamadım da bana direkt böyle monitör vs hepsi içinde link atar mısın direkt olarak 10.000₺ basıp alacağım.
3050'li sistem toplama RTX 3050'li sistemlere fazladan para vermek parana yazık 3050 fiyat performans ekran kartı hiç değil niye çıkmış hiç bilgim yok anca yarı fiyatına düşerse he o zaman alınabilir şu an asla!
Sebebi ne VRAM diyorsan dikkatli bak olayını kavramaya çalışıyorum şu an. Wattman tecrübesi yaşatacaksanız arkadaşa yaşatın ne diyeyim.
Bundan daha iyisini toplayabileceğimi düşünmüyorum diyorsunuz ve 3050 sistemi 16k ya öneriyorsunuz. Bravo 😃
Birinci olarak ben kendi adıma toplayamam dedim ve de ikinci olarak dengi bir nvidia olan sistem önerinizi bekliyorum yukarıda ki arkadaşın dediği gibi 10.000₺ civarına bulup link atın gözüm kapalı satın alacağım.
@King Of Legends bence bir daha sistem toplama konularına yazmayın çünkü gerçekten sistem önerme bilginiz yok. Allah aşkına GameBooster monitörlü, ASUS TUF M3 denen çöp fareli, RTX 3050'li sisteme 16K mı verilir bir de diyorsun o bütçeye daha iyileri yok diye.
Klavye+fare vb. bunlar değiştirilebilir diye belirttim ve bu sistemde size ne battı onu anlamadım? 3050 sıkıntısı ne söyler misin ve bu fiyatın daha altına nvidia gpu lu bana hazır sistem öner satın alayım direkt 10.000₺'ye.
Bu çok kötü, RTX 3050 piyasadaki en berbat RTX ekran kartı, hiç sevilmedi beklenenin çok altında çıktı.
Haklısın ilk çıktığında kabul öyleydi çünkü 4GB VRAM üst sınırıydı sonradan baktılar ki çok küfür yiyiyorlar düzeltmek zorunda kaldılar bu kartın testleri de gayet iyi. Ama şu an bu kartın kötü olan tarafı ne söyler misiniz?
Bu fiyata 3050 alınmaz
Hangi fiyata alınır?

Bulamadım da bana direkt böyle monitör vs hepsi içinde link atar mısın direkt olarak 10.000₺ basıp alacağım.

Sebebi ne VRAM diyorsan dikkatli bak olayını kavramaya çalışıyorum şu an. WattMan tecrübesi yaşatacaksanız arkadaşa yaşatın ne diyeyim.

Birinci olarak ben kendi adıma toplayamam dedim ve de ikinci olarak dengi bir NVIDIA olan sistem önerinizi bekliyorum yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 10.000₺ civarına bulup link atın gözüm kapalı satın alacağım.

Klavye+fare vb. bunlar değiştirilebilir diye belirttim ve bu sistemde size ne battı onu anlamadım? 3050 sıkıntısı ne söyler misin ve bu fiyatın daha altına NVIDIA GPU'lu bana hazır sistem öner satın alayım direkt 10.000₺'ye.

Haklısın ilk çıktığında kabul öyleydi çünkü 4 GB VRAM üst sınırıydı sonradan baktılar ki çok küfür yiyiyorlar düzeltmek zorunda kaldılar bu kartın testleri de gayet iyi. Ama şu an bu kartın kötü olan tarafı ne söyler misiniz?

Hangi fiyata alınır?

Yeni konu açın yardımcı olurlar.

Sebebi ne VRAM diyorsan dikkatli bak olayını kavramaya çalışıyorum şu an. Wattman tecrübesi yaşatacaksanız arkadaşa yaşatın ne diyeyim.

Birinci olarak ben kendi adıma toplayamam dedim ve de ikinci olarak dengi bir nvidia olan sistem önerinizi bekliyorum yukarıda ki arkadaşın dediği gibi 10.000₺ civarına bulup link atın gözüm kapalı satın alacağım.

Klavye+fare vb. bunlar değiştirilebilir diye belirttim ve bu sistemde size ne battı onu anlamadım? 3050 sıkıntısı ne söyler misin ve bu fiyatın daha altına nvidia gpu lu bana hazır sistem öner satın alayım direkt 10.000₺'ye.

Haklısın ilk çıktığında kabul öyleydi çünkü 4GB VRAM üst sınırıydı sonradan baktılar ki çok küfür yiyiyorlar düzeltmek zorunda kaldılar bu kartın testleri de gayet iyi. Ama şu an bu kartın kötü olan tarafı ne söyler misiniz?

Hangi fiyata alınır?
Sen ne dediğinin farkında mısın :)

16000'ye 3060 sistemler bulunuyor sen 10000 demedin. Kızgınım size! Evet çok battı ne olmuş? RTX 3050 gibi bu bütçede zayıf kalan bir ekran kartını mı aldırayım!

Sen ne dediğinin farkında mısın :)

16000'ye 3060 sistemler bulunuyor sen 10000 demedin. Kızgınım size! Evet çok battı ne olmuş? RTX 3050 gibi bu bütçede zayıf kalan bir ekran kartını mı aldırayım!
Aga adama tam sistem yolladım ne yapayım sizin gibi adamlar memnun kalacak diye 6GB VRAM olan 3060 önerip kısıtlama mı yaşatayım adama ne olsun istiyorsun? Ve ben 10.000₺ demedim sizler kalkıp 10.000₺'ye tam set var dediniz bende kalkıp bana link yollayın diyorum aga.

Yeni konu açın yardımcı olurlar.
Yeni konu açmaya gerek yok 10.000₺'ye RTx3050 den kat be kat güçlü tam sistem buluruz diye gezenler sizsiniz yollayın 16k altında şöyle nvidia'lı güzel bir tam sistem gönlüm gözüm açılsın o zaman.

Aga adama tam sistem yolladım ne yapayım sizin gibi adamlar memnun kalacak diye 6 GB VRAM olan 3060 önerip kısıtlama mı yaşatayım adama ne olsun istiyorsun? Ve ben 10.000₺ demedim sizler kalkıp 10.000₺'ye tam set var dediniz bende kalkıp bana link yollayın diyorum aga.

Yeni konu açmaya gerek yok 10.000₺'ye RTX3050'den kat be kat güçlü tam sistem buluruz diye gezenler sizsiniz yollayın 16k altında şöyle NVIDIA'lı güzel bir tam sistem gönlüm gözüm açılsın o zaman.

Ne diyorsunuz ya.
NVIDIA isteyen fanboylar 3050 alabilir kat ve kat güçlü RX6600 varken alınmaz.
14K ya 3060 sistemler var.
Ayrıca 10k olan 3050 sistemin PSU kötü yanı fiyatı yine 11k civarı oluyor parçala ırda kalitesiz.

Yeni gördüm siz bambaşka bir boyuttasınız 16k ya 3050 nedir?
R5 4500 var bir de kafayı yemelik.

Ne diyorsunuz ya.
NVIDIA isteyen fanboylar 3050 alabilir kat ve kat güçlü RX6600 varken alınmaz.
14K ya 3060 sistemler var.
Ayrıca 10k olan 3050 sistemin PSU kötü yanı fiyatı yine 11k civarı oluyor parçala ırda kalitesiz.

Yeni gördüm siz bambaşka bir boyuttasınız 16k ya 3050 nedir?
R5 4500 var bir de kafayı yemelik.
Link nerede?

Geri
Yukarı