16.000TL telefon önerisi

Bütçe
16000

imquincy

Decapat
Daha fazla  
Şu an kullandığım telefon Xiaomi Redmi Note 4. Gerçekten vasat bir telefon, bir şey yapmak isterken toplam 1 dakika beklemeyle geçiyor neredeyse. Şöyle telefonda hızlı hareket etmek istiyorum. Oyun olarak şu an indirebildiğim oyun olmadığı için oynayamıyorum fakat PUBG falan oynayan birisi de değilim. Ekranı iyi olsun. Nothing Phone 1 Türkiye'ye geldiği zaman bakmaya başladım o zaman çok etkilenmiştim Nothing'ten fakat Xiaomi'nin telefonlarını inceledim biraz, denk güzel telefonlar da var. Sizin fikirlerinizi merak ediyorum. Nothing Phone 1 ile Xiaomi 11T Pro arasındayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an kullandığım telefon Xiaomi Redmi Note 4. gerçekten vasat bir telefon, bir şey yapmak isterken toplam 1 dakika beklemeyle geçiyor neredeyse. Şöyle telefonda hızlı hareket etmek istiyorum. Oyun olarak şu an indirebildiğim oyun olmadığı için oynayamıyorum fakat PUBG falan oynayan birisi de değilim. Ekranı iyi olsun. Nothing Phone 1 Türkiye'ye geldiği zaman bakmaya başladım o zaman çok etkilenmiştim Nothing'ten fakat Xiaomi'nin telefonlarını inceledim biraz, denk güzel telefonlar da var. Sizin fikirlerinizi merak ediyorum. Nothing Phone 1 ile Xiaomi 11t Pro arasındayım.

Temiz ikinci el bir iPhone 11 işini fazlasıyla görür.

Şu an kullandığım telefon Xiaomi Redmi Note 4. gerçekten vasat bir telefon, bir şey yapmak isterken toplam 1 dakika beklemeyle geçiyor neredeyse. Şöyle telefonda hızlı hareket etmek istiyorum. Oyun olarak şu an indirebildiğim oyun olmadığı için oynayamıyorum fakat PUBG falan oynayan birisi de değilim. Ekranı iyi olsun. Nothing Phone 1 Türkiye'ye geldiği zaman bakmaya başladım o zaman çok etkilenmiştim Nothing'ten fakat Xiaomi'nin telefonlarını inceledim biraz, denk güzel telefonlar da var. Sizin fikirlerinizi merak ediyorum. Nothing Phone 1 ile Xiaomi 11t Pro arasındayım.

0 S21 FE, ikinci el iPhone 11 Pro.

Telefonları fiyatına göre değil de amacınıza ve ihtiyacınıza göre belirleme daha kolay olur.

Eğer hiçbir oyun veya GPU performansı istemiyorsanız. Direk bulduğunuz +6 GB RAM ve +128 GB kapasiteli bir telefon işini görür. Xiaomi de olur Oppo da olur. Samsung da.
Amaç oyun ve GPU konusu olduğunda maalesef Snapdragon hala GPU performansı ile ön safta IP'yi saymıyorum bu listede. Android grubundan bahsediyorum.
Oyun GPU için ise SD 865 üstü imkan durumunuza göre alabilirsiniz.

Son model telefonların fiyatları da son model olur. Dünya genelinde 1 telefonun birim maliyeti ülkemizde yüksek ama teknik servis maliyeti ise birim satın almadan daha da yüksek durumda.
Dolayısı ile günlük ihtiyaçlarınıza yetecek bir telefon alıp, 1-2 yıl duruma göre de yenisini almak daha mantıklı. Hız ve fiyat sürekli artıyor. A b markasının son modeli yerine işinizi görecek xyz markası. Ki bunu da YouTube'daki inceleme karşılaştırma... Yerli forumlardaki sorun listesine göre tercih edin.

Ben Mi 10t Pro kullanıyorum. Memnunum. Hem de ilk alanlardan biriyim ama benim oyun sorunum var. Şu an cihazımı satsam bile TL olarak karda ama ilk aldığım zaman dolar olarak da aşırı zarar da oluyorum. Ama benim hem oyun hem de günlük işlerime bataryası ile oldukça yeterli. 2020'nin sonlarına doğru satın aldım... Oyun sebebi ile de günde 2 defa dolum yaptığım halde gayet iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı