Telefon Önerisi

S21 FE garanti varsa sorunsuzsa tercih et bence. 2 saat oyun ile günü çıkarmaz muhtemelen ama.

Eğer S21FE alacak olursam garantisiz alabilirim o bütçe ile fakat S20FE 1-1.5 yıl garantili bulunuyor o bütçeye oyun süresini Max olarak yazdım xr a yönelmeli miyim o halde?

Bence @yus4ff'un dediği gibi S21FE al daha rahat edersin. Ben çok fazla oyun oynamayıp telefonla vakit geçirmediğim ve uzun ömürlülük açısından XR almayı düşünüyordum.

Aldın mı peki hocam bir şey ?

Eğer S21FE alacak olursam garantisiz alabilirim o bütçe ile fakat S20FE 1-1.5 yıl garantili bulunuyor o bütçeye oyun süresini Max olarak yazdım xr a yönelmeli miyim o halde?

S20 FE veya S21 FE harici bir şey alma seçenekler arasından.

Daha değil hocam ama XR'a yönelme oyun oynamadığım için XR alacağıım ben S20FE veya S21FE al geç

Telefon almayı düşünüyorum yakın akrabamda İphone 8 Plus var arkadaşım İphone SE 2.nesil satıyor ve bulabilirsem temiz bir XS MAX alabilirim sizin önerileriniz neler? (Bunların dışında telefon çok istemiyorum, olmazsa S20 FE alacağım zaten)
iPhone sevmem ama XS MAX modeline küçüklüğümden beri hastayım beğendiğim tek iPhone modeli ama yine de S20 FE al.

Yeni konular

Geri
Yukarı