16.000TL telefon önerisi

Bütçe
16000
iPhone 11'e hiç bulaşmayın bence. 2019'da çıkmış cihaz. Daha düşük fiyata kat kat iyi cihazlar var.
Aynı fikirdeyim hocam. Fiyatta da sınırlıyor telefon da sınırlıyor. O kadar para verip telefonda rahat rahat işlem yapamayacaksam ne âla.

Nothing Phone 1 de alınmaz bu fiyata 11t pro da. Batarya sıkıntı değil dersen s22. Onun dışında s21 FE güzel cihazdır. iPhone isterseniz 11 pro bakabilirsiniz 2.el olanlardan.
Nothing tasarımıyla cezbetti biraz ama 11T'ye de bakınca 120W şarj adaptörü güzel duruyor. S21 FE pişman eder mi onu da düşünüyorum. Samsung sıktı bence. Edit : Xiaomi'ye baktıktan sonra Nothing'den de soğudum. Şuan araftayım baya. S21 FE'de adaptör ile gelmiyormuş.

Şu an kullandığım telefon Xiaomi Redmi Note 4. Gerçekten vasat bir telefon, bir şey yapmak isterken toplam 1 dakika beklemeyle geçiyor neredeyse. Şöyle telefonda hızlı hareket etmek istiyorum. Oyun olarak şu an indirebildiğim oyun olmadığı için oynayamıyorum fakat PUBG falan oynayan birisi de değilim. Ekranı iyi olsun. Nothing Phone 1 Türkiye'ye geldiği zaman bakmaya başladım o zaman çok etkilenmiştim Nothing'ten fakat Xiaomi'nin telefonlarını inceledim biraz, denk güzel telefonlar da var. Sizin fikirlerinizi merak ediyorum. Nothing Phone 1 ile Xiaomi 11T Pro arasındayım.

S21-22 veya iPhone 11-Pro.

Geri
Yukarı