16-17 bin TL sistem toplama

Ryzen 5 5600X için 360mm sıvı soğutma fazla. Ek olarak bu dönemde parça parça toplamak isterseniz ödeyeceğiniz miktar, hazır sisteme ödeyeceğiniz miktardan çok daha fazla olur ama tercih sizin.
Konu açmadan ve fikir almadan önce parça parça toplayacaktım fakat fikrim değişti hazır sistem olarak temin edeceğim. Peki soğutma olarak öneriniz nedir.

Bu ekran kartını neden bu kadar gömdünüz cidden anlam veremiyorum.
Kasanın duruşu hoşuma gittiği için bu kasayı aldım.
Ürünler henüz elime ulaşmadı kargoda.
Belki de nedeni günümüz oyunları artık minimum 1050 TI öneriyor 30 FPS için. Mesela Cyberpunk oynayamazsınız. Zaten DLSS desteği falan da yok.

Konu açmadan ve fikir almadan önce parça parça toplayacaktım fakat fikrim değişti hazır sistem olarak temin edeceğim. Peki soğutma olarak öneriniz nedir.
Tercih edilebilir. Her hazır sistemde konfigürasyon değiştirilemiyor yani sizin takmanız gerekebilir.

Hocam o ekran kartını hiç kullanmadan iade edin sonra sistemi toplamaya devam ederiz.
Ürün kargoda gelince iade edeceğim.
Belki de nedeni günümüz oyunları artık minimum 1050 TI öneriyor 30 FPS için. Mesela Cyberpunk oynayamazsınız. Zaten DLSS desteği falan da yok.
Anladım evet hata yapmışım düzelttim teşekkür ediyorum.
Tercih edilebilir. Her hazır sistemde konfigürasyon değiştirilemiyor yani sizin takmanız gerekebilir.
İşlemci olarak R5 5600X mi tercih etmeliyim yoksa R7 5800X mi kararsız kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı