16-17 yaşlarında kendi üstüne hat almak

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ☺️. Durumu bilen bilir ailem durumu ortalama ama çok fazla cimriler ve bu cimrilik bana SIM kart almamaya kadar gitti. Çok dil döktüm ama tık yok. Yaşım normalde 17 ama yine cimri ailem yüzünden (geç kayıt) 16 görülüyor. Arkadaşlarıma devamlı gerek internet gerek dakika muhtacım+ WhatsApp ödev grubu ve sınıf grubunda yokum ailem de girmemi istemiyor. Ne yapmalıyız? Mahkeme halleder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba ☺️. Durumu bilen bilir ailem durumu ortalama ama çok fazla cimriler ve bu cimrilik bana SIM kart almamaya kadar gitti. Çok dil döktüm ama tık yok. Aynı şey cimri yakınlarımız için de geçerli onlar da kabul etmiyor ve saçma şartlar veriyor almaları için. Yaşım normalde 17 ama yine cimri ailem yüzünden (geç kayıt) 16 görülüyor. Arkadaşlarıma devamlı gerek internet gerek dakika muhtacım+ WhatsApp ödev grubu ve sınıf grubunda yokum ailem de girmemi istemiyor. Ne yapmalıyız? Mahkeme halleder mi?
Mahkeme derken ?! Anneni mi dava edeceksin ? Ailen almiyorsa almıyordur. 18 yaşından küçükler dava açamaz.

Cimri mi ya da telefon kullanmanı istemiyorlar mı?
Cimrilik aga, kola aldım iftar için 10 TL sadece onun bile lafını yaptılar.
18 Yaşından küçükler dava açamaz kafasına göre fakat sana da kızmıyorum. 17 Yaşında böyle temel bir ihtiyaç dan mahrum kalman çok saçma cidden.
Aga bunlar yüzünden coğrafya hocası WhatsApp'tan dosya atıyor yazın diye 2 hafta üstü üste ödevi yapamadım.

Mahkeme derken ?! Anneni mi dava edeceksin ? Ailen almiyorsa almıyordur. 18 yaşından küçükler dava açamaz.
Aga konu ciddi, artık anlamaları gerek. Başıma birşey gelirse (Allah korusun) ulaşamama sorunu, WhatsApp sınıf grubu+ ödev grubu yok+ her zaman internet için bir yere muhtaçsın. Bunları hep dedim ve hep de reddettiler.
@277015 ben olsam olmazdım. O öğretmen ailesiyle konuşması lazım. Bu böyle olmaz ki.
Değil zaten usta. Al bir şekilde beni ilgilendirmez kişisel sorunlarınız diyor haklı da adam.

Aga konu ciddi, artık anlamaları gerek. Başıma bir şey gelirse (Allah korusun) ulaşamama sorunu, WhatsApp sınıf grubu+ ödev grubu yok+ her zaman internet için bir yere muhtaçsın. Bunları hep dedim ve hep de reddettiler.

Değil zaten usta. Al bir şekilde beni ilgilendirmez kişisel sorunlarınız diyor haklı da adam.

Bu arada user agent switchmi kullanıyorsunuz?

Ekran görüntüsü_2022-04-23_10-43-37.png

Geri
Yukarı