16-17 yaşlarında kendi üstüne hat almak

Kullandığınız cihaz tablet ve türevi bir şey var ise arkadaşınızın birine Telegram veya Instagram indirtin. Hiç yoktan ödevi oradan atmasını rica edin. Telegram'ı da evdekilerden birinin numarasını alın. (işi inada bindiriyorlarsa)

Evet telefon kullanıyorum.

Garip bir cimrilik anlayışı eğer telefon sizin ise BİMCELL gibi tarifeleri ucuz olan bir faturasız hat almalarını iste sadece numara için olduğunu söyle arada bir hat kapanmasın diye de para atıp dk alabilirsiniz. Demen belki işe yarayabilir.
Konuşmayı hep iyi gözüken yerlere ve ailenin iyi olduğu vakitte gerçekleştir sık sık bu konudan bahsetme konuyu duyunca içleri sıkılmaya başlarsa işin daha zor olur.

Hocam Discord gibi platformlardan arkadaşlarınız atsa?
WhatsApp denedim gruplar dışında bir yere atılmıyor.
Garip bir cimrilik anlayışı eğer telefon sizin ise BİMCELL gibi tarifeleri ucuz olan bir faturasız hat almalarını iste sadece numara için olduğunu söyle arada bir hat kapanmasın diye de para atıp dk alabilirsiniz. Demen belki işe yarayabilir.
Konuşmayı hep iyi gözüken yerlere ve ailenin iyi olduğu vakitte gerçekleştir sık sık bu konudan bahsetme konuyu duyunca içleri sıkılmaya başlarsa işin daha zor olur.
Aga telefon Note 5 7 yıllık. 😃
Onu da ablam verdi bunlar almadı.

Aga telefon Note 5 7 yıllık. 😃
Onu da ablam verdi bunlar almadı.

Sorun değil senin ihtiyacın derslerinle ilgilenmek olduğu için gibi görünüyor bu yüzden böyle bir tavsiyede bulunmuştum.
Telefonuna Custom ROM yükleyebilirsin sisteminin eski olduğunu düşünüyorsan. Benim de ilk telefonum LG G2 az ROM atmakla uğraşmadım 8. sınıfta alındı. Şu an 10'um. Şu anki telefonuma bile uğraşıyorum ROM atmakla.

Sorun değil senin ihtiyacın derslerinle ilgilenmek olduğu için gibi görünüyor bu yüzden böyle bir tavsiyede bulunmuştum.
Telefonuna Custom ROM yükleyebilirsin sisteminin eski olduğunu düşünüyorsan. Benim de ilk telefonum LG G2 az ROM atmakla uğraşmadım 8. sınıfta alındı. Şu an 10'um. Şu anki telefonuma bile uğraşıyorum ROM atmakla.
Aga sınavlar bittikten sonra iyi kötü telefon alırız, hattı hallederiz GNÇ TT selfie falan.
Arkadaşlar yarın başladığım işi bitireyim diyorum. Ne gerekiyor? Muvafakatname diye birşey görmüştüm noterden gidip yarın alacağım da sonra ne yapmamız gerekiyor?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı