16 bin TL telefon tavsiyesi

Datronaero

Kilopat
Yer
Tekirdağ/Çorlu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 2600 - B450M-K - RX590 Nitro+ - 2x16 GB RAM - Samsung 870 EVO 500GB SSD - ADATA SX6000LNP 256GB Nvme M.2 - Seagate ST2000DM008 2TB HDD - TOSHIBA MQ01ABD100 1 TB HDD - Seagate Expansion Desktop 6 TB Harici Harddisk
Merhaba, yaklaşık 6 seneye yakındır iPhone 7 kullanıyorum. Sosyal medya ve günlük kullanım için herhangi bir problemim yok. Ancak hiçbir şekilde oyun oynayamıyorum. Aşırı ısınıyor ve kasmaya başlıyor. Sizce iPhone 11'e geçiş yapmak mantıklı olur mu? Yoksa Samsung S23 bekleyip onu mu almalıyım? S23 tahmini ne kadara çıkar?

Merhaba, yaklaşık 6 seneye yakındır iPhone 7 kullanıyorum. Sosyal medya ve günlük kullanım için herhangi bir problemim yok. Ancak hiçbir şekilde oyun oynayamıyorum. Aşırı ısınıyor ve kasmaya başlıyor. Sizce iPhone 11'e geçiş yapmak mantıklı olur mu? Yoksa Samsung S23 bekleyip onu mu almalıyım? S23 tahmini ne kadara çıkar?

iPhone 7'den 11'e geçtim 2 hafta önce devrim gibi geldi :) iphona alıştıysan IPhone'den devam et hacı bir anda IOS'tan Android'e geçmek sıkıntı olabiliyor.

Bende kararsızlıktayım, iPhone'n sadece 60Hz olması kararsızlığa itiyor. Fakat önceden iPhone kullandıysanız önerim iPhone 11.

Her sene boşuna para versin sırf isme. Adamlar telefonun yalnızca ismini değiştirip sattı be. 13 ile 14 aynı...

Tüm markalar öyle ona bakarsan? Kasa olarak aynı olabilir ama iç donanım kamera vs aynı mı sence :D

Tüm markalar öyle ona bakarsan? Kasa olarak aynı olabilir ama iç donanım kamera vs aynı mı sence :D

Kuzenimde X var bende 11 var telefonların neredeyse her şeyi farklı kasa da dahil :)

Huawei'in 17000TL'ye telefonu var ona bakabilirsin

HUAWEI nova 10 telefon bu.

Oyun oynayacaksan bütçeyi arttırıp ikinci el iPhone 11 Pro Max almanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı