16 bin TL telefon tavsiyesi

Serisi farklı ama içi aynı.. daha kaç kişiye aynı cevabı vereceğim?
Doğru birşey söylemediğin için olabilir mi? Kağıt üzerinden aynı cihaz demek güzelmiş. 14 serisinde ki A15 Bionic, 13 serisinde ki A15 Bionic'ten daha performanslı. Kameralarda ki iyileştirmeler, 2GB RAM ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
daha fazla tartışmayacağım. İstediğiniz şeye para verebilirsiniz.
Tartışmana gerek yok zaten. 14 serisi'nin daha iyi olduğu ve geliştirmeler olduğu ortada.

Bir fanboyla konuşurken nerede duracağımı bilecek kadar yaşlandım. Ne olursunuz 2 3 tane alın, aldırın.
Bir hater ile konuşmamak gerektiğini anlamış olduk. Gidip 4000₺'lik telefon kullanın. Her sene çöpe atıp yenisini alırsın

Bir hater ile konuşmamak gerektiğini anlamış olduk. Gidip 4000₺'lik telefon kullanın. Her sene çöpe atıp yenisini alırsın
Hater ile mantıklı insan arasındaki farkı öğrenemediniz ama.
4000 TLlik telefon diye birşey demedim, benim neye sahip olduğumu da bilmiyorsunuz. Allaha şükür, ucuz telefon alacak kadar durumu kötü ama iphone hele de sırf kazıklamak için üretilmiş bir modeli alacak kadar da "banlanacağım bir kelime" olmayacak kadar aklım eriyor.

İnsanlar burada gayet pahalı telefonlar önermiş zaten soranda 16k telefon demiş, siz nereden atladınız, nereye getirdiniz konuyu, neler iddia ediyorsunuz. Farkında mısınız?

Geri
Yukarı