16 bin TL'ye laptop önerisi

Sizin için sıkıntı olacaksa MX 550 sistemi alın işimizi görür arkadaş GTA V high ayarlarda 60 FPS üstü verdiğini söylemişti FiveM'de 40'lara 30'lara düşer orta ayarlara çekip oynayabilirsiniz 60 FPS gene :).

Biraz abartıyorsunuz bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodakiyle aynı model değil onu bilmiyorum. Acer tek bir bakır boru ve küçük fan ile hem işlemciyi hem GPU'yu soğutuyor.

Videodakiyle aynı model değil onu bilmiyorum. Acer tek bir bakır boru ve küçük fan ile hem işlemciyi hem GPU'yu soğutuyor.
Olabilir? Gaming laptop değil bu? Gta 5 de çok yüksek-yüksek ayarlarda 85 dereceye çıkıyor ama fps drop yapmıyor rahat olun ayrıca soğutucu stand ile 5-8 derece etki ettirip daha rahat oynayabilir drop olsa bile.

@jestere1231231 hocam 2000 TL fark var Param Güvende ile bütçeye göre sahibindende gezinmenizi tavsiye ederim 1 hafta 2 hafta 16000 TL bütçeye yakın 3050'li laptop 1660 Ti laptop bulabilirsiniz garantili bence 2. el istiyor musunuz bilmiyorum ama. Hangi ildesiniz bir de İstanbul'da ise satıcı ile birebir görüsüp alabilirsiniz ayrıca 15000-16000 civarına 3050 laptop var sahibindende.

Geri
Yukarı