16 bin TL'ye NVIDIA hazır sistem vs AMD hazır sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok ucuzmuş bu monitör. Garip bir şekilde 144 Hz monitörler daha pahalı şu an. Sanırım 144 Hz monitör enflasyonu var. Bence bu fiyat çok iyi monitör için alınır.
Şu an en uygun fiyatlı monitör bu sanırım, alabilirim her an.

Alınabilir fakat benim önerim ileriye de dönük olması için rahatladığınızda 2k bir monitöre geçmeniz olur.
Ben ileriye dönük 2k monitör değil de 3-5 sene 1080p takılmak istiyorum, daha sonra 2k ya da 4k monitöre geçerim. 8 senedir kullandığım laptop 720p idi. ☺️

Ben ileriye dönük 2k monitör değil de 3-5 sene 1080p takılmak istiyorum, daha sonra 2k ya da 4k monitöre geçerim. 8 senedir kullandığım laptop 720p idi. ☺️
Bende de 2 tane AOC C24G1 Curved var, fakat oyunlarda vs donanım kalitemiz arttığı için bence ufak bir güncellemeyle 2K'ya geçmemiz gerek hocam..

Bende de 2 tane AOC C24G1 Curved var, fakat oyunlarda vs donanım kalitemiz arttığı için bence ufak bir güncellemeyle 2K'ya geçmemiz gerek hocam..
Bir gün bütçem artarsa geçerim. Şu an aklımda başka bir sorun var. Modem evin girişinde, bir şekilde ethernet kablosu mu çekmem lazım yoksa wifi adaptör mü satın almalıyım... Yeni konu açsam mı bu soru için?

Bir gün bütçem artarsa geçerim. Şu an aklımda başka bir sorun var. Modem evin girişinde, bir şekilde ethernet kablosu mu çekmem lazım yoksa wifi adaptör mü satın almalıyım... Yeni konu açsam mı bu soru için?
Konu açmadan ben cevap vereyim sizlere, çok kaliteli bir wifi adaptör alsanız bile internet hız kaybı yaşatacaktır en sağlıklı yöntem ethernet kablosu ile kullanmanız.

Konu açmadan ben cevap vereyim sizlere, çok kaliteli bir wifi adaptör alsanız bile internet hız kaybı yaşatacaktır en sağlıklı yöntem ethernet kablosu ile kullanmanız.
Salondan benim odaya kablo görünmeden çekmem için 2-3 kez duvar delinmesi gerekiyor. Eğer duvar delmeyle uğraşmazsak asma tavanın iç kısmından benim odanın kapısına kadar görünmeden çekebilirim ama sonra tavandan aşağıya indirmek zorunda kalırım biraz kötü görünebilir ancak elektrikçi çağırmaya da gerek kalmamış olur. İki saattir düşünüyorum nasıl yapsam diye, yarın bizim ev ahalisine de sorayım en iyisi. Adaptörler çok pahalı bu arada ve en iyilerinde bile performans kaybı yaşanıyormuş sanırım, doğru mudur?

Edit: Gerçi "çok kaliteli adaptörde bile hız kaybı olur" demişsiniz, niye tekrar soruyorsam.😄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı