16 GB RAM, 8.1GB donanıma ayrılmış

• Konuyu başlatan uhpep
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 111
  • Görüntüleme 11B

uhpep

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle baştan söylemem gerekiyor piyasadaki bütün çözümleri denedim hiçbiri işe yaramadı. BIOS Update son sürüm.
  • Windows 10 pre 64 Bit kurulu
  • GTX 1060 6 GB ekran kartı
  • Ryzen 5 1500X işlemci
  • 16 GB RAM var

unknown.png

Screenshot_1.png

BIOS üzerinden ve görev yöneticindende 16 GB tamamen görüyor + olarak RAM'ları teker teker söküp sistemi çalıştırdım RAM'larda hiçbir sorun yok çift olarak almıştım zaten marka farklı değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmadığını olacaktı hocam.

Sinirden klavyeyi tekmeliyoum burada ben, olacak o kadar.

Tek bir tane konuyu okuyan yok, beni eleştiriyorlar. Çamur atmaya ayıracağınız zamanı okumaya ayrısaydınız belki bir şey olurdunuz.

Artı -6 Eksi
Öncelikle baştan söylemem gerekiyor piyasadaki bütün çözümleri denedim hiçbiri işe yaramadı. BIOS Update son sürüm.
  • Windows 10 pre 64 Bit kurulu.
  • GTX 1060 6 GB ekran kartı.
  • Ryzen 5 1500X işlemci.
  • 16 GB RAM var.

Eki Görüntüle 1263180

Eki Görüntüle 1263181

BIOS üzerinden ve görev yöneticindende 16 GB tamamen görüyor + olarak RAM'ları teker teker söküp sistemi çalıştırdım RAM'larda hiçbir sorun yok çift olarak almıştım zaten marka farklı değil.

Hocam işin içinden çıkamazsanız Türk çözümü formatta deneyebilirsiniz. Bende de oluyordu düzelmişti.

Artı -2 Eksi
Bellekleri çıkartıp ucunu silgi ile dikkatlice temizleyip yeniden oturduğuna tam emin olarak tekrar dener misiniz?

Oksitlenme olsa hiç açılmaz boşa emek sarf etmiş olur silmek için.
Bu arada yazım yanlışı yaptığı için kendini banlaması gerektiğini söyleyen arkadaş haklı. Sırf yalakalık yapacaksınız diye adama laf etmeyin. Biz bir hata yaptığımızda ne olursa olsun ban yiyoruz. AKP'yi gömüp de ondan farksız bir adalet sistemi kurmak bana pek samimi gelmiyor şahsen.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı