16 Mbit paket 145 TL eder mi?

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, ilk öncelikle Türk Telekom kullanıyorum. İnternet hız değerlerim böyle:

1631520602471.png

Kotasız, aylık, sınırsız istediğim gibi kullanabiliyorum. Babam aylık 145 TL verdiğimizi söylüyor. Bu para bana çok gibi geliyor. Acaba internetim verdiğimiz parayı hak ediyor mu?

Merhaba arkadaşlar, ilk öncelikle Türk Telekom kullanıyorum. İnternet hız değerlerim böyle:

Eki Görüntüle 1164695

Kotasız, aylık, sınırsız istediğim gibi kullanabiliyorum. Babam aylık 145 TL verdiğimizi söylüyor. Bu para bana çok gibi geliyor. Acaba internetim verdiğimiz parayı hak ediyor mu?

Aşırı pahalı bence biz yerel bir internet sağlayıcısına 70 Mbps için 99 TL ödüyoruz
Ekran Alıntısı.PNG

Çok pahalı hocam. Olduğunuz yerdeki altyapıları tekrar sorgulayın. DSL dışında bir altyapı varsa daha uyguna kullanabilirisiniz. Sadece DSL varsa firma değiştirerek daha uyguna kullanabilirsiniz.

16 mbps pakete Turk Telekom'a 5 - 6 senelik aboneyiz, dedik biraz indirim yapın vs. yok yapmadılar o halde bile 90 TL ödüyoruz. Derhal değiştirin o fiyat ne!

Hocam size 145 tl ye ne kadar download ve upload vaat ettiler bilmiyorum ama ekran görüntüsüne bakıcak olursak kesinlikle hak etmiyor. Başıma gelen olayı anlatıyım sizin de başınıza gelebilir belki de geliyordur hatta.

Müşteri hizmetleri bir gün bizi arayıp 100mbit interneti 160 Liraya verelim dediler size özel, altyapınız da mevcut, modeminizde de sıkıntı yok kaldırır dediler. Bir baktım hız 40mbit lerde aradım müşteri hizmetlerini niye böyle diye modeminiz ve altyapınızda sıkıntı yok dediler. Eve servis çağırttırdık adamın dediği sizin bölgenizde sadece 50mbit destekleniyor altyapınız yetersiz. Aylarca 160tl ödedik enayi gibi. Bunlara güven olmaz hocam. Altyapınız destekliyor dediler, desteklemiyormuş. Sizde eve bir teknik servis çağırttırın ve mutlaka kontrol ettirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı