16 Mbit paket 145 TL eder mi?

Tamamda benim yaşım küçük. Babama söylüyorum babamda hala en hızlısı ve sınırsız diyor.
Babanız yanınızdayken TTNET'i arayın,hattın yasal sahibinin babanız olduğunu söyleyin ve kendisinin bu işlerden pek anlamadığını bu yüzden sizin görüşmeniz gerektiğini belirtin. Babanızı telefona isteyip sizinle görüşebilmeleri ve değişiklikler için bir kaç onay alacaklardır. Sonrasında görüşmeye siz devam eder ve en uygun seçeneği belirlersiniz. Gerekli seçimi yaptıktan sonra ise telefonu tekrar babanıza verirsiniz ve o da değişikliğe onay verir,bu şekilde yapabilirsiniz.

Bunu nasıl yapacağım biraz daha detaylı anlatır mısınız?
Hocam öncelikle Superonline, Türknet gibi firmaların sitelerinden açık adresinizle altyapı kontrolü yapabilir misiniz? Bölgenizde kim ne hizmet veriyor onu öğrenin. Sonra internet sitelerinden paketleri inceleyerek kendi ödediğiniz hizmetle kıyaslayabilirsiniz.

Hocam öncelikle Superonline, Türknet gibi firmaların sitelerinden açık adresinizle altyapı kontrolü yapabilir misiniz? Bölgenizde kim ne hizmet veriyor onu öğrenin. Sonra internet sitelerinden paketleri inceleyerek kendi ödediğiniz hizmetle kıyaslayabilirsiniz.
Onu anladım fakat nasıl yapacağım.
Çok fazla. Kazık yiyoruz fakat 50/8 kullanıyorum Türk Telekom sağ olsun 120TL.
Ben daha kötüsünü kullanıp üstüne 145 veriyorum :(

Arkadaşımız yaşının küçük olduğunu belirttiği için telefon görüşmesini nasıl yapabileceğini açıklamak durumunda kaldım biraz önce,sizce de altyapı kontrolü falan genç bir arkadaşımız için fazla teknik bir yönlendirme değil mi? Biraz daha detaylı yönlendirme yapsak mı acaba hangi sayfaya girip nasıl arama yapıp nelere dikkat etmesi gerektiiği gibi husussları belirterek. ;)

Arkadaşımız yaşının küçük olduğunu belirttiği için telefon görüşmesini nasıl yapabileceğini açıklamak durumunda kaldım biraz önce,sizce de altyapı kontrolü falan genç bir arkadaşımız için fazla teknik bir yönlendirme değil mi? Biraz daha detaylı yönlendirme yapsak mı acaba hangi sayfaya girip nasıl arama yapıp nelere dikkat etmesi gerektiiği gibi husussları belirterek. ;)
+1

Linkleri aşağıya bırakıyorum. Açık adresini doldurup altyapı sonuçlarını yazarsan paketlere de bakalım desteklenen hizmetlere göre.

Fiber İnternet - Fiber Nerede? - TURKCELL SUPERONLINE

Merhaba arkadaşlar, ilk öncelikle Türk Telekom kullanıyorum. İnternet hız değerlerim böyle:

Eki Görüntüle 1164695

Kotasız, aylık, sınırsız istediğim gibi kullanabiliyorum. Babam aylık 145 TL verdiğimizi söylüyor. Bu para bana çok gibi geliyor. Acaba internetim verdiğimiz parayı hak ediyor mu?

Hocam etmez ben 20 Mbit'e 100 lira ödüyorum adı üstünde Türk Telekom kazık.

Yeni konular

Geri
Yukarı