16 Mbit İnternet Torrentte 2 Mbit Hıza Ulaşabilir mi?

Daha fazla  
ZyXEL VMG3312-B10B model olan modemimde "MTU" ayarı yerine "MRU" ayarı var. Bu modemde MRU kısmında "192" yazdığımda Torrent 1 Mbit hıza ulaşıyor ve Steam'e hiç bağlantı gitmiyor. Eğer MRU ayarını "450" yaparsam hem Torrent'e 1 Mbit internet hem de Steam'e internet bağlantısı gidiyor ve online oynayabiliyorum. Benim amacım 16 Mbit olan interneti nasıl 2 Mbit/s indirme hızına kadar çıkarabilirim?

Daha önce bu forumda 2014 yılında açılmış bir konuda "MTU" ayarını "340" yapıyorum, onun üzerinde "MSS" ayarını 300 yapıyorum 16 Mbit/s oluyor demiş ama bende ne "MTU" ayarı nede "MSS" ayarı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 Mbit/s diye bir olay yok, 2MB/s olacak o. Hattın tam 16 Mbps verebiliyorsa 1.6 - 1.8 MB/s arasında download hızın olması lazım.

O ayarlarla boşuna oynamayın. Hiçbir yararı yok. Evet, bi ara bitik kotada işe yarıyordu ama artık yaramadığını görüyorum.
Normalde 16 Mbps olan sağlayıcı ile en fazla, denildiği gibi; 1.6-1.8 alırsınız, ama bu hız bazen 2 MB'in üstüne de çıkabiliyor.

Arkadaşlar, öyle kesin konuşmayın (yazmayın) Ben mevcut 16 Mbps ile 2 MB'ın üstünde indirme yapıldığını gördüm. Hatta Origin'de, inanılması güç ama 20 MB ile indiğini gördüm.(y)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı