16 Mbps hızda bir internet yeterli midir?

Genelde ping sorunu internet hızı yüzünden değil sunucuların durumu kalitesi yoğunluğu veya senin modeme ulan uzaklığın belirler LoL Valorant gibi oyunlarda ping derdinin olacağını düşünmüyorum ama bu oyunlardan elbet sıkılacaksın yeni limanlara yelken açmak isteyeceksin yeni limanların boyutu artık 50 60 GB ın üstünde yeni oyunları indirmen bir hayli uzun sürebilir bu internet ile ama altyapın olmasa bile Türk Telekom ile iletişime geç ben öyle yapmıştım VDSL'e geçmek istiyorum de sana extra modem ücreti çıkacak ama bütçen yetiyor ise daha hızlı internete erişimin olur.

Aynen hocam. En iyi pakete başvurduk ancak en iyi paketi bile 25 Mbps olduğundan nasıl bir sonuç alacağımızı bilemiyorum açıkçası. Eğer hatırlıyorsanız siz kullanırken yaklaşık ne kadar bir değer alıyordunuz acaba?
neredeyse tüm hızı alıyordum kullandığımda. En üst paket 24 mbps idi geçen yıl. 23 civarı geliyordu.

Selam Valorant ve LoL oynamaktayım 16 Mbps internet oyunları oynamak için yeterli olacak mıdır ne kadar ping alırım. Herhangi bir altyapım bulunmadığı için altyapısız internet alacağım.
Ve bu internetler altyapısız mı?

Eki Görüntüle 1876868

Altyapısız internet zaten maksimum 16 Mbps falan olur. Eterneth bağlasan bile ms yersin.

Selam Valorant ve LoL oynamaktayım 16 Mbps internet oyunları oynamak için yeterli olacak mıdır ne kadar ping alırım. Herhangi bir altyapım bulunmadığı için altyapısız internet alacağım.
Ve bu internetler altyapısız mı?

Eki Görüntüle 1876868
kesinlikle tt almayın gdin türknet falan kullanın ttnin hem interneti yavaş hem çok pahalı türk net ile ilk 6 ay 180 tl gibi bir para öduyosunuz ve 1000 megabit

Yeni konular

Geri
Yukarı