16 Mbps internetin indirme hızı 200 Kbps üzerine çıkmaması

ahmetsezer1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim erişim hızım 16 Mbps'ye kadar fakat internet indirme hızım 200 Kbps üstüne çıkmıyor. Sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neyi indiriyorsan başka yerlerden dene. Olmazsa başka bir şey indir, aynıysa firma ile iletişime geç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hızınız internet sağlayıcınız tarafından 0.256 Megabyte/Saniye olarak düşürülmüş. Ben de AirTies modem kullanıyorum, ve 16Mbps internet kullanıcısıyım. Bende bu değer 799 / 15852. Yani olması gerektiği gibi. Daha önce benim de başıma gelmişti bu sorun. Müşteri hizmetlerini arayın ve modem arayüzünüze baktığınızı, hızın olması gerektiği gibi olmadığını söyleyin. Israrla sorun olmadığını söyleyecekler, siz arıza kaydı oluşturulmasını isteyin. Yaklaşık 10 dakika sonra internet hızınız ayarlanacaktır.

Hızınız internet sağlayıcınız tarafından 0.256 Megabyte/Saniye olarak düşürülmüş. Ben de AirTies modem kullanıyorum, ve 16Mbps internet kullanıcısıyım. Bende bu değer 799 / 15852. Yani olması gerektiği gibi. Daha önce benim de başıma gelmişti bu sorun. Müşteri hizmetlerini arayın ve modem arayüzünüze baktığınızı, hızın olması gerektiği gibi olmadığını söyleyin. Israrla sorun olmadığını söyleyecekler, siz arıza kaydı oluşturulmasını isteyin. Yaklaşık 10 dakika sonra internet hızınız ayarlanacaktır.
sizinle daha detaylı görüşebilirmyim faceden olabilir başka bir yerden olabilir

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı