16 yaş için spor tavsiyesi

egednc

Picopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, lise 2'yim. Yani şu an 9 şınav falan çekebiliyorum astımdan mı yoksa nefes alıp vermeyi mi bilmiyorum çok emin değilim. Sanki kolum yorulduğundan değil de, nefesim kesildiğinden devamını getiremiyorum. Her neyse aslında istediğim şey sizden tavsiye. Lise 2'yim sporlarla genelde aram iyi ama hiç nasıl kas yapılır, çalışılır bilmiyorum. Bana gerçekten birisi mesela bir program yazarsa "yaşıma uygun" çok sevinirim. Ve mesela kaç ay içinde ne olur falan vs. detaylı yazarsanız çok ama çok sevinirim forum üyeleri seviliyorsunuz. :kalp:

Yani o kadar bilgi verdiniz ama boy kilo bilgisi vermediniz mi cidden?
Hocam 100 kilo 170 boy ile 9 şınav çekebiliyorsanız mükemmel ama 180 boy 75 kilo ile 9 şınav çekiyorsanız kötü önemli olan ölçüleriniz.

Astımınız gerçekten rapora sahipse spor yapmanızı önermiyorum. Allah korusun kalp yetmezliğinden gidersiniz.

Astımınız gerçekten rapora sahipse spor yapmanızı önermiyorum. Allah korusun kalp yetmezliğinden gidersiniz.

Yok Allah'a şükür bir problemim yok çok büyük sadece koşma problemi başka bir şey yok, çocuklukta kaldı zaten.

Yani o kadar bilgi verdiniz ama boy kilo bilgisi vermediniz mi cidden?
Hocam 100 kilo 170 boy ile 9 şınav çekebiliyorsanız mükemmel ama 180 boy 75 kilo ile 9 şınav çekiyorsanız kötü önemli olan ölçüleriniz.

178 boy, 63 kilo.

Geri
Yukarı