16 yaşıma yeni girdim boyum daha uzar mı?

Emirhan8960

Centipat
Merhaba 2003 Ekim doğumluyum dün 16 yaşıma girdim boyum 1.68
  • Baba boyu 1.70
  • Anne Boyu 1.55
En az 1.75 olmak istiyorum sizce olur muyum? Amcalarım falan uzun ama babam kısa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her gün sabah uyandığında açma-germe yapabilirsin. Onun dışında uykuna dikkat et ortalama 8 saat uyumaya çalış.

Dostum erkeklerin yaş uzaması zaten 15 yaşından sonra artıyor. Lise 1'de 1.62'dim ben. Şuan 1.78'im mesela. Erkeklerin ergenliği biraz daha geç oluyor kızlara göre. O yüzden çoğunlukla kızlar ilk okulda erkeklerden uzun oluyor. :D

Dostum erkeklerin yaş uzaması zaten 15 yaşından sonra artıyor. Lise 1'de 1.62'dim ben. Şuan 1.78'im mesela. Erkeklerin ergenliği biraz daha geç oluyor kızlara göre. O yüzden çoğunlukla kızlar ilk okulda erkeklerden uzun oluyor. :D
Ben kızların ergenliği uzun sürüyor diye biliyorum.

Ağırlık çalışabilirsin.
Ağırlık kısaltmaz mı?
Aynen genelde kısalar sonradan atıyor uzunlar olduğu yerde kalıyor.

Bu arada basketbol oynayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı