16 yaşımda nerede çalışmalıyım?

utkuuuu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. 16 yaşındayım ve 1 aylık çalışmak için bir yere girmeyi planıyorum. Sizce nereye girmeliyim? İstanbuldayım.

Git bir adet tatil sitesi bul selamını ver istediğiniz her şeyi yaparım de zaten alırlar.

Kafelere, zincir olmayan bazı restoranlar, fotoğrafçı gibi yerler olur.

MC donald's başvurabilirsin aile izini ile 16 yaşında başvuralabiliyor. En mantıklı bu sanırım diğerleri köle gibi kullanırlar adamı.

MC donald's başvurabilirsin aile izini ile 16 yaşında başvuralabiliyor. En mantıklı bu sanırım diğerleri köle gibi kullanırlar adamı.

Ne değişik olay bizim burada da 18 altı almıyoruz kardeşim denildiydi. :D

Onu geç 1 ay için kimse almaz oraya. Devamlı çalışan arıyor oralar. Eğer ki okul zamanı part time devam edilecekse Burger King-popeyes-sbarro-arby's gibi yerlere girebilir.

Hepsini dolaştım diyor e ben seni alacağım 3 ay eğitim vereceğim tam öğrenmiş olacan okul başlayacak anlamı kalmayacak seni almamın.

Sezonluk olarak çok talep olan yerlere başvurursa çok daha iyi olur. Şayet diğerlerine başvursa bile almayacaklar. :D

Ne değişik olay bizim burada da 18 altı almıyoruz kardeşim denildiydi. :D

Onu geç 1 ay için kimse almaz oraya. Devamlı çalışan arıyor oralar. Eğer ki okul zamanı part time devam edilecekse Burger King-popeyes-sbarro-arby's gibi yerlere girebilir.

Hepsini dolaştım diyor e ben seni alacağım 3 ay eğitim vereceğim tam öğrenmiş olacan okul başlayacak anlamı kalmayacak seni almamın.

Sezonluk olarak çok talep olan yerlere başvurursa çok daha iyi olur. Şayet diğerlerine başvursa bile almayacaklar. :D

Deneyimim yok benim internetten yazana göre söyledim.

Geri
Yukarı