16 yaşında 165 boyundayım

Kaan124ff

Decapat
Daha fazla  
16 yaşındayım ve boyum 165 cm. Fitness'a yazıldım 1 aydır düzenli gidiyorum boy uzamama engel olur mu hiçbir fikrim yok. 3 ay sonra 17 yaşına giriyorum. 13 yaşında 155 boyundaydım. 3 senede sadece 10 cm uzadım. Son 1 sene içerisinde ise hiç uzamadım. Neredeyse 1.5 senedir hiç bitmeyen uzun bir depresyondayım. Böyle giderse kafayı yemekten korkuyorum artık. Son yüzyılda artık vücudunuz diğer tüm her şeyden çok daha önemli maalesef. Boyunuz veya dış görünüşünüz yeterli değilse asla değerli bir insan olamıyorsunuz. Kusurlu bir bedene sahip olduğunuz zaman diğer tüm sahip olduğunuz değerler, kim olduğunuz falan sadece gereksiz bir detay. Tamamen şekilci bir düzen mevcut. Ben ise her zaman mutsuzum. Artık değişmesi lazım. Sizce nasıl uzayabilirim? 18 yaşıma geldiğimde kredi çekip boy uzatma ameliyatı olmak istiyorum. Artık cidden kafayı yiyeceğim. Sizce ne yapmalıyım?

16 yaşındayım ve boyum 165 cm. Fitness'a yazıldım 1 aydır düzenli gidiyorum boy uzamama engel olur mu hiçbir fikrim yok. 3 ay sonra 17 yaşına giriyorum. 13 yaşında 155 boyundaydım. 3 senede sadece 10 cm uzadım. Son 1 sene içerisinde ise hiç uzamadım. Neredeyse 1.5 senedir hiç bitmeyen uzun bir depresyondayım. Böyle giderse kafayı yemekten korkuyorum artık. Son yüzyılda artık vücudunuz diğer tüm her şeyden çok daha önemli maalesef. Boyunuz veya dış görünüşünüz yeterli değilse asla değerli bir insan olamıyorsunuz. Kusurlu bir bedene sahip olduğunuz zaman diğer tüm sahip olduğunuz değerler, kim olduğunuz falan sadece gereksiz bir detay. Tamamen şekilci bir düzen mevcut. Ben ise her zaman mutsuzum. Artık değişmesi lazım. Sizce nasıl uzayabilirim? 18 yaşıma geldiğimde kredi çekip boy uzatma ameliyatı olmak istiyorum. Artık cidden kafayı yiyeceğim. Sizce ne yapmalıyım?

Yüzmeye git.

Ne yapalım ulan ne yapalım?
Alma kredi falan bir de. Zora girersin sırf boy için.
Hayır boyun uzayınca tanrı katına falan mı çıkıyorsun, ne bu boy hevesi?
Ayrıca burası Technopat, kızlar soruyor değil.

Harbiden ha.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yapalım ulan ne yapalım?
Alma kredi falan bir de. Zora girersin sırf boy için.
Hayır boyun uzayınca tanrı katına falan mı çıkıyorsun, ne bu boy hevesi?
Ayrıca burası Technopat, kızlar soruyor değil.
Bence yanlış düşünüyoruz, onun bakış açısından düşünmeye çalışmak gerek.

O psikolojiye argo yönelterek sadece gurur kırarız.

Bende 22 yaşında 164 boyundayım ben ne yapayım ?

Yapcağın şeyleri söyleyim. Sigara ve alkol gibi zehirleri kullanmayacaksın. Kamburluğun varsa git onu düzeltmek ile başla. Ortopedi doktoruna git epifizler açık mı diye baksınlar. Yüksek ihtimal açıktır daha kapanmaz o yaşta. Bak daha 6 yılın var uzamak için. Beslenmeni düzelt soya içeren besinler tüketme. Östrojen hormonu belli seviyede kalmalı yoksa obez ve kısa yapar. Hormonlarına baktır. Uykunu düzgün al gece 11'de uyuma çalış. Onun dışında istersen kendini vinçle çek uzamaz. Ben 1 senedir vücudumu iyilik yapıyorum oda bana istediğimi veriyor. 166-67'den 175'e çıktım 19 yaşında. 22 yaşına kadar yolu var daha.

Yeni konular

Geri
Yukarı