16 yaşında akla cinsel şeylerin gelmesi

Demir.kan

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, ders çalışırken veya okuldayken aklıma cinsel şeyler geliyor. Ben bu tür olayları bitirmiştim, hatta Türkiye'de bile evlenmemeyi karar vermeme rağmen aklıma sinir bozucu şeyler geliyor. Bu düşünceden nasıl kurtulurum veya böyle şeylerin gelmesini minimum nasıl indirebilirim?

Arkadaşlar, ders çalışırken veya okuldayken aklıma cinsel şeyler geliyor. Ben bu tür olayları bitirmiştim, hatta Türkiye'de bile evlenmemeyi karar vermeme rağmen aklıma sinir bozucu şeyler geliyor. Bu düşünceden nasıl kurtulurum veya böyle şeylerin gelmesini minimum nasıl indirebilirim?
Ergenlik dönemi. Normal sanırım. Banada oluyor ara ara.

Öncelikle yaşınızı ve hormonlarınızı göz önüne alırsam gayet normal bir şey, gülünecek, dalga geçilecek ya da utanılacak bir durum değil bu yaşadığınız. Anladığıma göre zihinsel durumlarda aklınıza geliyor. Öyle ise en aza indirmek için fiziksel aktiviteler yapmanız lazım. Yürüyüş, spor vs.

Normal, yaş geçtikçe düzelecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı