16 yaşında cinsel terapiye gidilir mi?

16 yaşındayım ve mastürbasyon bağımlılığım var. Kendim bırakmayı birçok kez denedim ama hiçbir zaman başarılı olamadım. O yüzden cinsel terapiye gitmek istiyorum. Bu yaşta gidebilir miyim?
En doğru kararı yapıyorsunuz. Diğerleri gibi utangaçlık yapmayıp özgüvenli bir şekilde gitmeniz en doğrusu olur. Sonuçta ergenliğe girmişsiniz yaşım küçük mü falan diye düşünmeyin. Ergenliğe giren herkes bu sorunları yaşayabilir. 18 yaşından büyük olmak gerekmiyor cinsel terapi için.

16 yaşındayım ve mastürbasyon bağımlılığım var. Kendim bırakmayı birçok kez denedim ama hiçbir zaman başarılı olamadım. O yüzden cinsel terapiye gitmek istiyorum. Bu yaşta gidebilir miyim?
Oha gerçekten modern birisi şaşırdım :D Başka birisi olsa klasik şeyler yazardı. Gidebiliyorsan bekleme dostum.

Bildiğim kadarıyla ailen olmadan 18 yaş altı muayene olamıyor. Birkaç yıl önce muayene olamamıştım.
Hocam artık e-nabızdan çocuklarım kısmından randevu alınabiliyor, tek başına alıp gidebilir.

Gidebilirsiniz ama gereği yok, normal bir durum. Bunun için neden terapiye gitmeye ihtiyaç duyuyorsunuz?

Geri
Yukarı