16 yaşında bir erkek nasıl olmalı?

lexxy

Decapat
Yer
~Ankara
Daha fazla  
Herkese merhabalar, iyi akşamlar. 16 yaşındayım. Çevremdeki herkes neredeyse çok ciddi olduğumu 'erken' olgun olduğumu düşünüyorlar. Sizce 16 yaşında bir erkek nasıl olmalı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhabalar, iyi akşamlar. 16 yaşındayım. Çevremdeki herkes neredeyse çok ciddi olduğumu 'erken' olgun olduğumu düşünüyorlar. Sizce 16 yaşında bir erkek nasıl olmalı? Teşekkürler.

Kasma kardeşim. Ben istediğim zaman cıvık, istediğim zaman ciddi olabiliyorum bu özelliğimi çok seviyorum.

Denildiği gibi bir şekle sokulmamalı. İnsan, olduğu gibi davranmalıdır. Erken olgunlaşan insanlar toplumda daha çok sevilir, hayata daha erken atılır ve bir şeylerin farkına daha önceden varır. Ama eğer nasıl olmalı diyorsanız şöyle söyleyebilirim: oturmasını, kalkmasını bilen, saygılı, bilgili ve kültürlü.

Kendin ol yeter. Bu konuda diğerlerinin ne düşündüğünü fazla takma kafana, yaşına göre olgun olmanın kimseye zararı yok. :)

Edit: Bir ablanız olarak anlık samimiyetle sen diye hitap ettim kusurma bakmayınız. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı