16 yaşında birisi otelde nasıl çalışabilir?

saphary

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 2600, RX590, 16GB, Corsair Delta Spec
Meslek
Boş İşler Erbabı
5 ay sonra 17 oluyorum. Şu an bir şekilde beni alacak bir otel buldum diyelim. Bir yerlere velim ile gidip izin belgesi falan almam gerekiyormuş. Hangi adımları izlemem gerekiyor bilen var mı?

5 ay sonra 17 oluyorum. Şu an bir şekilde beni alacak bir otel buldum diyelim. Bir yerlere velim ile gidip izin belgesi falan almam gerekiyormuş. Hangi adımları izlemem gerekiyor bilen var mı?

Notere gitmen gerekiyor galiba velinle oradan izin belgesini çıkarttırıp otele götürüyorsun.

Kanka otel sahibi çoçupun yakını olabilr ya da otel sahibi asgari ücretten az fiyatla çalıştırmıştır galiba sigorta gerekmiyordu yanlış söylemeyim.

knk yanlış yazdım kusura bakma

Komilik yapman daha iyi olur mutfağa çok girme ama yorarlar seni ayak işi yaparsın.

Komilik yapman daha iyi olur mutfağa çok girme ama yorarlar seni ayak işi yaparsın.
Ya otelde bulamıyorum ki bi abi gel diyecekti haber vermedi daha. En son babamla gidip otellere tek tek sorucaz herhalde.

Geri
Yukarı