16 yaşında bir erkek nasıl olmalı?

Kendin ol yeter. Bu konuda diğerlerinin ne düşündüğünü fazla takma kafana, yaşına göre olgun olmanın kimseye zararı yok. :)

Edit: Bir ablanız olarak anlık samimiyetle sen diye hitap ettim kusurma bakmayınız. :D
Estağfurullah abla :)
Başkalarının görüşlerine göre yaşamakta yeni neslin modası oldu 😒
Hocam, modası demeyelim, burda gelip sizlere bişey danışıyorum, öneri almak istiyorum, dediğiniz hoş değil ha bu arada hiç bi zaman yeni nesil falan olmadım, başka çocuklara benzetmeyin lütfen, Saygılar :)

Herkese merhabalar, iyi akşamlar. 16 yaşındayım. Çevremdeki herkes neredeyse çok ciddi olduğumu 'erken' olgun olduğumu düşünüyorlar. Sizce 16 yaşında bir erkek nasıl olmalı? Teşekkürler.
Erken olgun olmak da kötü değil, istediğin gibi davran, herkesin dediği gibi kendini kasma. Sonra neden ben bunu yaptım diye kara kara düşünürsün :D

Herkese merhabalar, iyi akşamlar. 16 yaşındayım. Çevremdeki herkes neredeyse çok ciddi olduğumu 'erken' olgun olduğumu düşünüyorlar. Sizce 16 yaşında bir erkek nasıl olmalı? Teşekkürler.

Her şeyden önce kendin ol birilerine yaranmak için veya senin hal ve hareketlerin onlar beğenmiyor diye asla farklı bir kişiliğe bürünme.

Geri
Yukarı