16 yaşında biri için motor önerisi

Emircan125

Decipat
Makaleler
1
16 yaşındayım A1 motor ehliyeti alabiliyormuşum galiba motor sürmeyi severim. Arada mahallede arkadaşlar verir 2 tur atarım falan ama öyle hiç motorlardan anlamam. Ne tür bir motor alabilirim bütçe yok ama motor biraz racing tarzı olursa güzel olur, kurye motoru gibi şeyler pek sevmiyorum.

Tvs raider 125 bakabilirsin öneririm racing değil ama yinede güzel oturuşu vs.

16 yaşındayım A1 motor ehliyeti alabiliyormuşum galiba motor sürmeyi severim. Arada mahallede arkadaşlar verir 2 tur atarım falan ama öyle hiç motorlardan anlamam. Ne tür bir motor alabilirim bütçe yok ama motor biraz racing tarzı olursa güzel olur, kurye motoru gibi şeyler pek sevmiyorum.
Drift L kesinlikle

125 CC racing iyi olmaz bence touring al hem hafifler hem de zevkli sürmesi.
Önerim: Arora MT125, Mondial drift l 125.

125 cc racing bulaşmamalısın bana kalırsa.Motor önerisi olarak Japonda CB125F;Hintlide NS125 ve Raide 125 öneririm sana.Racing kontrolü zordur.Communiter tarzında çok daha rahat edersin

Yeni konular

Geri
Yukarı