16 yaşındaki biri için motor önerisi

Bu motoru beğendim hem bulunduğum şehirde hemde ucuz. 2006 model 10.750TL. Fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla sadece egzozunda küçük bi göçük var yan tarafından. Başka bir sorun göremedim. Fiyatı biraz ucuz gibi geldi sizce alınır mı?

Dosya Ekleri

• FE41EBBE-D467-4D89-B1E6-C9F26AEF1F7B.jpeg
    FE41EBBE-D467-4D89-B1E6-C9F26AEF1F7B.jpeg
    65,2 KB · Görüntüleme: 61
Bu motoru beğendim hem bulunduğum şehirde hemde ucuz. 2006 model 10.750TL. Fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla sadece egzozunda küçük bi göçük var yan tarafından. Başka bir sorun göremedim. Fiyatı biraz ucuz gibi geldi sizce alınır mı?
Hocam o kadar ucuzsa Allah bilir kaç bin kilometrededir. Arkadaşın dediği gibi BN 125 güzel bir öneri aslında.

Boy ve kilonu söyleyebilir misin? Birde ne kadar rahat ve güvende olmak istiyorsun?
55kg 1.60 civarı boy. Uzun yol için değil hobi için alıyorum. Şehir içinde kullanacağım.
Ben de super sport istiyordum. 125cc super sport alınmaz. Kötü bir karar veriyorsun. Elbet kötü sonuçları olacaktır. Ne kadar yazsam boş. Sana bol şans.
Kötü sonuçlar derken nelerden bahsediyorsun?
Ben de super sport istiyordum. 125cc super sport alınmaz. Kötü bir karar veriyorsun. Elbet kötü sonuçları olacaktır. Ne kadar yazsam boş. Sana bol şans.
Bir tanıdığım var 2015 CBR gibi bir motoru var. 125cc ve sıkıntısız kullanıyor sadece uzun yolda koltuk rahatlığı sıkıntı diyor. Pek bi kötü sonuç alacağımı düşünmüyoru (hemen hemen benim vücut yapımda)

Son düzenleme:
55kg 1.60 civarı boy. Uzun yol için değil hobi için alıyorum. Şehir içinde kullanacağım.

Kötü sonuçlar derken nelerden bahsediyorsun?

Bir tanıdığım var 2015 CBR gibi bir motoru var. 125cc ve sıkıntısız kullanıyor sadece uzun yolda koltuk rahatlığı sıkıntı diyor. Pek bi kötü sonuç alacağımı düşünmüyoru (hemen hemen benim vücut yapımda)
Asla süper sport filan alma bu bir. Bu motosiklet şakaya gelmez ekipmana bütçe ayırmalısın bu iki. 125 cc ile uzun yol yapılmaz bu üç. Benimde arkadaşım 22 yaşında bel fıtığı ameliyatı oldu bu dört. Boyun çok ufak sana Benelli TNT 125 , Grom veya CG çok güzel olur bu beş.

Asla süper sport filan alma bu bir. Bu motosiklet şakaya gelmez ekipmana bütçe ayırmalısın bu iki. 125 cc ile uzun yol yapılmaz bu üç. Benimde arkadaşım 22 yaşında bel fıtığı ameliyatı oldu bu dört. Boyun çok ufak sana Benelli TNT 125 , Grom veya CG çok güzel olur bu beş.
Ekipmansız motora binilmeyeceğini bilecek kadar büyüğüm bu bir. Ben zaten şehir içinde kullanacağım hobi için dedim bu iki. Bahsettiğim kişinin motoruna bindiğimde hiçbir sıkıntı olmadan sürdüm bu üç. Bahsettiğin motorlar ileriki yaşlarımda bana çok küçük gelecek ve aldığım gibi satmak zorunda olacağım bu dört. Zaten ben bu sene alacam demedim 16-17 yaşlarında alacağım ve o zamana kadar boyumun dahada uzayacağımı düşünüyorum. Bende 3-5 cm büyük olan birisi sürüyorsa bende 1-2 sene sonra rahat rahat sürebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı