16 yaşında birisi için motor önerisi

atogrimers

Picopat
Yer
Adana, Gürselpaşa
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta 16 yaş yazdığına bakmayın, şu an 15 yaşındayım ve 16 olmama az kaldı. Bildiğim kadarıyla A1 sınıf ehliyet alabiliyorum 16 yaşında, okula gitmek ve gezip dolaşmak için motor almak istiyorum. Yakın zamanda tam 16 değilim, o yüzden erken alacağım bir süre bekleyecek ve ne önerirsiniz? Bütçe fark etmez, çok bilgi sahibi değilim çünkü. Yine de çok pahalı önermeyin, dandik bir şey de önermeyin fiyatını hak etsin yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce dandik bir motor alıp tecrübe kazansanız fena olmaz ama iyi birşey almak istiyorsanız:
*** Satarken zarar etmeyeyim hatta kar edeyim gibi bir amaç da var ise ikinci el 125CC Honda veya Yamaha.
*** Böyle bir derdiniz yok ise BAJAJ gayet iyi ( Üstteki mesaj )

@ruzgaew @atogrimers
Fikir vermesi için somut örnek. :)
1,5 sene önce 4000 dolara aldığım Honda CBR 250 yi 15 gün önce 5300 Dolara sattım.
Üstelik akşam 10 da ilana koydum, sabah 10 da biri aldı gitti. :(

Şu anda Yamaha R25 aldım...

Son düzenleme:
Önce dandik bir motor alıp tecrübe kazansanız fena olmaz ama iyi birşey almak istiyorsanız:
*** Satarken zarar etmeyeyim hatta kar edeyim gibi bir amaç da var ise ikinci el 125CC Honda veya Yamaha.
*** Böyle bir derdiniz yok ise BAJAJ gayet iyi ( Üstteki mesaj )

@ruzgaew @atogrimers
Fikir vermesi için somut örnek. :)
1,5 sene önce 4000 dolara aldığım Honda CBR 250 yi 15 gün önce 5300 Dolara sattım.
Üstelik akşam 10 da ilana koydum, sabah 10 da biri aldı gitti. :(

Şu anda Yamaha R25 aldım...
Yamaha tarafında MT-125'in piyasası şuanda pek yok diye biliyorum. 125cc olarak alınabilirlik açısından pek çeşitlilik yok zaten. Honda tarafında CB 125 R veya CBR 125 R bakılabilir fakat yeni kasaları biraz pahalı kalıyor. Alternatif olarak Husqvarna Svartpilen 125 bakılabilir, hoş motor.

Yeni konular

Geri
Yukarı