16 yaşında birisi için iş önerisi

E-sport better than all yazmissiniz siz pek fark etmiyor olabilirsiniz fakat birazcik acinasi gozukuyorsunuz.
Eskiden yazıştığım İngiliz olduğunu zanneden kız arkadaşlarıma benziyor :D
Yok gerçekten ciddiyim şimdi evet doktorluk mimarlık çok temiz ve risksiz işler atıyorum LoL'de esporcu oldum belki oyun çökücek ama dünyaya bir kere geliyorum ve istediğim gibi yaşamak istiyorum. Elin insanı gibi garanti ve Basic bir iş yerine, geleceğin işini tercih ederim.
Geleceğin işi istiyorsanız bilgisayar ya da yapay zeka mühendisi olun.

Günümüzün usta oyuncuları tam donanımlı sistemlerde mi takımlara seçildi sanıyorsun acaba? Çoğu b*ktan sistemlerden yükseldi. Gereksiz duyar kasmak istemiyorum ama insanlar gerçekten iş bulamıyor. Atanamayan gencecik öğretmenler ailesinin suratına bakamayıp intihar ediyor, gelmiş burada çocuğun biri e-sports better then all falan yazıyor ya... Komik

Günümüzün usta oyuncuları tam donanımlı sistemlerde mi takımlara seçildi sanıyorsun acaba? Çoğu boktan sistemlerden yükseldi. Gereksiz duyar kasmak istemiyorum ama insanlar gerçekten iş bulamıyor, atanamayan gencecik öğretmenler ailesinin suratına bakamayıp intihar ediyor, gelmiş burada çocuğun biri e-sports better then all falan yazıyor ya... Komik.

Hayatı basit sanıyorlar. Herkes e spor işine girseydi, evimize elektrik zor girerdi.

Günümüzün usta oyuncuları tam donanımlı sistemlerde mi takımlara seçildi sanıyorsun acaba? Çoğu b*ktan sistemlerden yükseldi. Gereksiz duyar kasmak istemiyorum ama insanlar gerçekten iş bulamıyor, atanamayan gencecik öğretmenler intihar ediyor gelmiş burada çocuğun biri "e-sports better then all" falan yazıyor ya... Komik.
Hocam öyle kelimeler yazmayın yazacaksanız sansürlü yazın garanti olsun.

LoL'e örnek vermişsin ya eğer oynuyorsan birkaç sorum olacak kaç yıldır oynuyorsun ve ligin ne eğer hiç oynamamış isen unut derim LoL'ün e sporunu :D.
yok lol değil oynuyorumda lol değil fortnite.
Evet dünyaya bir kere geliyorsun, neden risk alıyorsun? Derslerine odaklan, iki gün sonra kız isterken adam doktora mı kız verir, yoksa tüm gün PC başında vakit geçiren birine mi? Ben şimdiden uyarımı yaptım, bundan sonrası sizin kararınız ben karışamam bu noktadan sonra.
teşekkür ederim bir kız için hayallerimi satamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı