16 yaşında boy nasıl uzatılır?

aleynosss

Picopat
Daha fazla  
16 yaşındayım boyum 1.55, çok kısayım ki tam umudu kesmişken bir yerde 20-23 yaşlarına kadar boy uzatmanın mümkün olduğunu gördüm. Sizin önerebilecekleriniz var mı?

Bu arada erkekler bir anda boy atabiliyormuş ama ben erkek değilim. Basketbol, voleybol vesaire ile de ilgilenmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakal var kanka da vücut kötü ya ince zayıf kilo almayı denedim göbek oldu kasa oldu kollar hala ince göğüs bölgesi de ince kilo almayla düzelmedi.

Boy uzamasıyla ilgili üç tip hormon vardır:• insan büyüme hormonu (hgh)• insülin benzeri büyüme faktörü 1 (ıgf-1)• tiroid hormonları düşük Hgh'ye şunlar neden olabilir:1. çinko eksikliği: • fazla fitat • şeker ve rafine karbonhidratlar • alkol • stres • yetersiz kırmızı et veya kabuklu deniz ürünleri 2. yetersiz protein 3. uyku eksikliği 4. obezite 5. sigara içmek 6. kafein 7. düşük D vitamini 8. açlık dr. Erig berg bakmanı tavsiye ederim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bir videosunu attım sadece.

Boy uzamasıyla ilgili üç tip hormon vardır:• insan büyüme hormonu (hgh)• insülin benzeri büyüme faktörü 1 (ıgf-1)• tiroid hormonları düşük Hgh'ye şunlar neden olabilir:1. çinko eksikliği: • fazla fitat • şeker ve rafine karbonhidratlar • alkol • stres • yetersiz kırmızı et veya kabuklu deniz ürünleri 2. yetersiz protein 3. uyku eksikliği 4. obezite 5. sigara içmek 6. kafein 7. düşük D vitamini 8. açlık dr. Erig berg bakmanı tavsiye ederim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bir videosunu attım sadece.
Knk d vitamini eksik bende de bide kafein var hergun kola içerdim normalde bundan olur mu sence

O zaman ic miyim artık kola D vitamini hapını da içiym.

Yani o şekilde yapıp üstüne bir zaman sonra epifiz plağıda kapandıysa geçmiş olsun. Onun için ortopedi dr gidip baktırman lazım.

Yani o şekilde yapıp üstüne bir zaman sonra epifiz plağıda kapandıysa geçmiş olsun. Onun için ortopedi dr gidip baktırman lazım.

Demek istediğim sağlıksız beslenme fakat o iş de karışık kötü beslenip boyu uzayanlarda var bu yüzden kesin bir bilgi almak istiyorsan ortopedi dr gideceksin.

Demek istediğim sağlıksız beslenme fakat o iş de karışık kötü beslenip boyu uzayanlarda var bu yüzden kesin bir bilgi almak istiyorsan ortopedi dr gideceksin.
Valla knk ben uzamadim ztn fazla kapandığını sanmıyorum 1.67 dim 1.70 oldum bu kdr yani bunun dışında bir uzama olmadı ergenlikte 16 yaşında 170 dim hala öyleyim

Vallahi kanka ben uzamadim zaten fazla kapandığını sanmıyorum 1.67'dim 1.70 oldum bu kdr yani bunun dışında bir uzama olmadı ergenlikte 16 yaşında 170'dim hala öyleyim.

Boy işini neden bu kadar kafaya takıyorsun demiyorlar mı önemli olan boy değil işlev diye marco verratti mertens puyol bu yüzden vücudunu güçlendirmeye bak tabii bu senin iradene kalmış bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı