16 yaşında futbol oynayamıyorum

gods

Hectopat
Bu yaşıma kadar başka bir okulda okudum ve o okulda futbol çok oynanmıyordu. En azından arkadaş grubum oynamıyordu. Ben de bu sebeple hiç futbol oynamamış biri oldum. Şimdi farklı okuldayım ve tüm arkadaşlarım futbol oynuyor hatta yıllardır oynuyorlar. Ben ise maymun oluyorum onların karşısında. Top bile sektiremiyorum ayağımda. Ne yapacağım? Başka dallara yönel yazmayın zaten basketbol oynuyorum ama basketbol oynayan çok az kişi var herkes futbolla ilgileniyor.

Kendinizi geliştirmeniz olacaktır. Her gün 1-2 saat topla uğraşsanız az da olsa beceri kazanırsınız. Ben de sizin gibiyim ama benim futbola direk ilgim yok.

Futbol oynayamamaktan dolayı kendinizi dışlamayın. Zaten popüler kültür oldu gitti, ama eğlence amaçlı arkadaşlarınızla oynarsınız. Oynayınca gelişirsiniz.

Bu yaşıma kadar başka bir okulda okudum ve o okulda futbol çok oynanmıyordu. En azından arkadaş grubum oynamıyordu. Ben de bu sebeple hiç futbol oynamamış biri oldum. Şimdi farklı okuldayım ve tüm arkadaşlarım futbol oynuyor hatta yıllardır oynuyorlar. Ben ise maymun oluyorum onların karşısında. Top bile sektiremiyorum ayağımda. Ne yapacağım? Başka dallara yönel yazmayın zaten basketbol oynuyorum ama basketbol oynayan çok az kişi var herkes futbolla ilgileniyor.
Antrenman yapabilirsiniz ama bizde herkesin farklı dalı var futbol bilmemek çok büyük bir eksiklik değildir.

Futbolu seve seve oynayan bir kişi olarak söylüyorum. Sakın sevdiğiniz sporlardan vazgeçmeyin. Okulunuzda illaki basketbol topu vardır. Arkadaşlarınız seviyor diye sizin sevmenize gerek yok.

Geri
Yukarı