16 yaşında internet üzerinden gelir elde etmek

balkann

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
PC ve mobil cihazlarla aram iyi, internet üzerinden nasıl gelir elde edebilirim? 16 yaşındayım kripto veya yurt dışı olmayan seçenekler söylerseniz daha iyi olur. Ayrıca öyle anket doldurma tarzı 50 kuruş için 1 saat uğraştığımız işler önermezseniz sevinirim.

İngilizcen varsa ücretsiz sitelerden freelance çeviri yapabilirsin ben yapmaya başlayacağım.

PC ve mobil cihazlarla aram iyi, internet üzerinden nasıl gelir elde edebilirim? 16 yaşındayım kripto veya yurt dışı olmayan seçenekler söylerseniz daha iyi olur. Ayrıca öyle anket doldurma tarzı 50 kuruş için 1 saat uğraştığımız işler önermezseniz sevinirim.
Yetenekleriniz varsa Freelance çalışabilirsiniz Fiverr, Bionliuk vs.

Hiçbir şey. Git derslerine çalış kimse 16 yaşında tecrübesiz diplomasız birine para yutturmaz.
Çalışıyorum istediğim şey maaşlı bir iş gibi değil hafiften 3-5 birşey kazanmak için :)

İngilizcen varsa ücretsiz sitelerden freelance çeviri yapabilirsin ben yapmaya başlayacağım.
Hocam 1-2 defa hem ingilizce hem almanca çeviriler yaptı. olumdu dönüşler aldım fakat iş teklifi gelmiyor.

Çevirmenlik.

Ama ilk başlarda ne kadar kazanırsın bilemem 26 dil destekli olan çeviri ekibim var ama ona rağmen aşırı nadir iş geliyor.

Çevirmenlik.

Ama ilk başlarda ne kadar kazanırsın bilemem 26 dil destekli olan çeviri ekibim var ama ona rağmen aşırı nadir iş geliyor.
Yapay zeka olayı çok arttığı için işlerin azaldığını düşünüyorum bu sektörde.

Bazı sitelerden toplu random hesap alıp daha ucuza getirip üstüne kar payı koyarak satıyorum. İyi para da kazanıyorum bir öğrenci olarak. Harçlıklarım dışı haftalık 350 TL'ye yakın kazanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı