16 Yaşında Kilo Almak

Besin takviyesi ve düzenli beslenme bende etkisini ufaktan göstermeye başlıyor.
Kilo olarak hassas bir terazim olmadığı için farkı belki göremiyorum ancak karın - göğüs - bel bölgelerinde belirgin iyileşme var.

@Crian Ben sana günlük kullandığım toz ve süt miktarını yazayım. Gelişmeleri de aktarırım.
Daha doğru dürüt 1 hafta kullandım, onda da günde çeyrek servisin altında kullanıyorum neredeyse.

Gelişmeyi kesin bir dille belirtmem için 1 ay kadar geçmesi gerek, bu süre içerisindeki gelişmeleri, seni etiketleyerek bildiririm.

Bol bol su içiyorum bu arada, bu gece 2 defa uyandım, 3 bardak su içtim :)

@BilgisayarKurdu Çok memnun olurum hocam. Zaten bende 1 ay kadar geçmesini ve kaç kilo aldığınız öğrenmek istiyordum bu süre içinde. Bende su içiyorum baya sabah kalktığımda dahi. Sağlık açısından iyi ama bir yandan da metabolizmayı hızlandırdığı için kilo alma açısından pek iyi değil sanırım :)

@Crian Şuan 3 hafta falan oluyor galiba, açıkçası net bir kilo artışı falan yok. Ancak ön gövdeye baktığımda eskisine nazaran bir gelişme olduğu çok açık belli oluyor. Belki de çok spor yaptığım için yağ olarak almıyorumdur, bu yüzden zorlanıyorumdur.

Hassas bir teraziye çıkıp bakacağım kiloma bir ara.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı